Kosz drewniany FOKUS

Kosz stalowo-drewniany na śmieci Kosze drewniane Fokus Producent koszy drewnianych Kosze parkowe Kosze miejskie
Kategoria: Kosze drewniane
Cena: 787,20

Funkcjonalny kosz na śmieci

Poszukujesz kosz z drewna, który łączy funkcjonalność z estetyką? Nasz kosz drewniany na śmieci to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wytrzymałość i naturalny styl. Drewniany kosz, wykonany z wysokiej jakości drewna, nie tylko elegancko prezentuje się w każdej przestrzeni, ale również jest wyjątkowo trwały.

Nasz kosz drewniany okrągły ma wkład, a pojemność kosza to 35 litrów, dzięki swoim kompaktowym wymiarom, łatwo wpasuje się w różnorodne aranżacje, jednocześnie oferując znaczną pojemność, co czyni go praktycznym rozwiązaniem na odpady. Każdy kosz z drewna został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania oraz długotrwałym zachowaniu estetycznego wyglądu, dzięki zastosowaniu lakierowanego drewna.

Pojemność kosza drewnianego - 35 litrów

Zamów kosz drewniany już dziś i ciesz się wyjątkowym połączeniem funkcjonalności i stylu. Ten funkcjonalny kosz, oprócz swojego podstawowego zastosowania, doskonale nadaje się również jako kosz na kwiaty, dodając uroku każdemu otoczeniu.

Wybierając nasze wolnostojące kosze, inwestujesz w produkt, który został wykonany z drewna litego, zapewniając wysoką jakość i trwałość. Odkryj, jak nasz kosz, dzięki swoim optymalnym wymiarom – średnicy, wysokości oraz pojemności – może sprostać Twoim potrzebom.

Pojemność 35 litrów