Kosz DIONIZY 2

Kategoria: Kosze stalowe

Dane techniczne:

• pojemność kosza 40 litrów
• kosz opróżniany od dołu
• wykonany z blachy ocynkowanej
• wyposażony w popielnice
• słupek metalowy
• malowany farbami proszkowymi - kolor do uzgodnienia
• zamykany na klucz

Sposoby montażu:

C - kosz kotwiony do podłoża - opcja słupek z kotwą
D - kosz do przykręcenia

Opis:

Stalowy kosz na śmieci DIONIZY 2 to przykład mebla miejskiego o bardzo prostej, ale przy tym funkcjonalnej formie i standardowej pojemności. Ten praktyczny mebel miejski o zwartej konstrukcji
otwieranej na dole, posiada dwa otwory na wyrzucanie odpadów oraz popielnicę znajdującą się w zewnętrznej części zadaszenia. Dodatkowym atutem kosza stalowego DIONIZY 2 jest możliwość zamknięcia na klucz jego dolnej, otwieranej pokrywy. Zwiększa to jego odporność na ataki wandalizmu. Podstawą kosza jest metalowy słupek, choć istnieje jeszcze możliwość jego montażu poprzez przykręcenie. Z pewnością będzie on praktycznym dopełnieniem parków, ulic, alejek czy osiedli.

Zadzwoń do nas: 22 750 19 89 lub 501 15 16 15

Pojemność 40 litrów
Popielniczka w zestawie
Materiał stal
Zapytaj o produkt

Produkty dnia

Kosz stalowy na śmieci RIVOLIKosz
RIVOLI

Cena:
250,00
Netto

więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
350,00
Netto


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
450,00
Netto


więcej


Stojak
LUX 5

Cena:
170,00
Netto


więcej


Stojak
BOLEK 5

Cena:
274,00
Netto


więcej


Kosz
STAR

Cena:
320,00
Netto


więcej


Kosze betonowe w promocjiKosz
VERONA

Cena:
250,00
Netto


więcej
Gustowne kosze stalowe to odpowiedni sposób na utrzymanie czystości w mieście. Dzięki swojej konstrukcji są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Dyskretny, nienachalny wygląd sprawia, że dobrze wtapiają się w otoczenie niemal każdego rodzaju architektury. Dla współczesnego miasta tego rodzaju kosze to jedna z najlepszych alternatyw, ponieważ są funkcjonalne i estetycznie wykonane.

Wytrzymałość stalowych konstrukcji pozwala na długotrwałe ich użytkowanie. Jest to szczególnie ważne w przestrzeni miejskiej, gdzie ławki stalowe poddawane będą nie tylko zwykłej eksploatacji, ale też muszą funkcjonować w rożnych warunkach klimatycznych, niezależnie od pór roku. Dlatego właśnie elementy stalowe muszą być odpowiednio zabezpieczone, żeby nie doszło do korozji i ubytku materiałów stalowych. Ważna jest odpowiednia technologia produkcji i doświadczenie firmy, która produkuje takie kosze.

Współczesne aglomeracje charakteryzują się często niespójną, eklektyczną architekturą. Z braku miejsca buduje się nowoczesne domy w bezpośrednim sąsiedztwie starych, często nawet zabytkowych. W takim otoczeniu trudno dobrać odpowiednie elementy małej architektury. Ławki, słupki czy kosze na śmieci, stworzone z myślą o klasycznym lub nowoczesnym wzornictwie, często nie pasują do wielu elementów takiej zabudowy. Tymczasem kosze stalowe są uniwersalne. Dobrze sprawdzą się w niemal każdych warunkach. Pod tym względem są idealne do wykorzystania w dzisiejszych miastach.

Kosze stalowe cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, którzy prowadza inwestycje budowlane na terenie nowych osiedli. Potrzebne są tam dobrze wyglądające, ale też pojemne kosze, które pomieszczą większą ilość śmieci. Osiedla takie szybko się rozbudowują, co w praktyce oznacza, ze z tych samych ciągów komunikacyjnych, po kilku latach, korzysta o wiele więcej osób, niż pierwotnie zakładano. Dlatego inwestorzy często wolą zawczasu zaopatrzyć te tereny w kosze z dużymi pojemnikami.

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15
  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89
  • E-mail: biuro@parkaria.pl