Kosz DIONIZY 1

Kategoria: Kosze stalowe

Dane techniczne:

Pojemność: 50 litrów
Opróżnianie: poprzez wyjęcie wkładu

Popielniczka: w zestawie
Wykonanie: blacha ocynkowana, malowany proszkowo

Zamykanie: na kluczyk

Pojemnik dwuczęściowy wykonany z blachy stalowej ocynkowanej malowany proszkowo, zamykany na zatrzask i kluczyk.

Kolorystyka:

Do wyboru: czarny, zielony, niebieski, żółty, czerwony, szary, pomarańczowy

Wymiary:

Wysokość całkowita: 80 cm
Szerokość:
45 cm

Głębokość:
30 cm
Waga:
ok. 20 kg

Sposoby montażu:

D: do przykręcenia

Opis:

Oryginalna propozycja stalowego kosza na śmieci o pojemności 50 litrów - DIONIZY 1. Konstrukcja produktu została wykonana w formie prostokątnego, zamkniętego pojemnika z dwoma otworami na wyrzucanie śmieci. Opiera się na dwóch, krótkich nogach. Kosz otwiera się dzieląc pojemnik na pół. Jest zamykany na kluczyk. Wewnątrz posiada wyjmowany pojemnik z uchwytami na odpady. Kosz stalowy DIONIZY 1 jest przyjazny osobom palącym, gdyż posiada popielnicę. Istnieje możliwość przymocowania go do podłoża na stałe.

Zadzwoń do nas: 22 750 19 89 lub 501 15 16 15

Pojemność 50 litrów
Popielniczka w zestawie
Materiał stal
Zapytaj o produkt

Produkty dnia

Kosz stalowy na śmieci RIVOLIKosz
RIVOLI

Cena:
tel.


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
tel.


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
tel.


więcej


Stojak
LUX 5

Cena:
tel.


więcej


Stojak
BOLEK 5

Cena:
tel.


więcej


Kosz
STAR

Cena:
tel.


więcej


Kosze betonowe w promocjiKosz
VERONA

Cena:
tel.


więcej
Gustowne kosze stalowe to odpowiedni sposób na utrzymanie czystości w mieście. Dzięki swojej konstrukcji są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Dyskretny, nienachalny wygląd sprawia, że dobrze wtapiają się w otoczenie niemal każdego rodzaju architektury. Dla współczesnego miasta tego rodzaju kosze to jedna z najlepszych alternatyw, ponieważ są funkcjonalne i estetycznie wykonane.

Wytrzymałość stalowych konstrukcji pozwala na długotrwałe ich użytkowanie. Jest to szczególnie ważne w przestrzeni miejskiej, gdzie ławki stalowe poddawane będą nie tylko zwykłej eksploatacji, ale też muszą funkcjonować w rożnych warunkach klimatycznych, niezależnie od pór roku. Dlatego właśnie elementy stalowe muszą być odpowiednio zabezpieczone, żeby nie doszło do korozji i ubytku materiałów stalowych. Ważna jest odpowiednia technologia produkcji i doświadczenie firmy, która produkuje takie kosze.

Współczesne aglomeracje charakteryzują się często niespójną, eklektyczną architekturą. Z braku miejsca buduje się nowoczesne domy w bezpośrednim sąsiedztwie starych, często nawet zabytkowych. W takim otoczeniu trudno dobrać odpowiednie elementy małej architektury. Ławki, słupki czy kosze na śmieci, stworzone z myślą o klasycznym lub nowoczesnym wzornictwie, często nie pasują do wielu elementów takiej zabudowy. Tymczasem kosze stalowe są uniwersalne. Dobrze sprawdzą się w niemal każdych warunkach. Pod tym względem są idealne do wykorzystania w dzisiejszych miastach.

Kosze stalowe cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, którzy prowadza inwestycje budowlane na terenie nowych osiedli. Potrzebne są tam dobrze wyglądające, ale też pojemne kosze, które pomieszczą większą ilość śmieci. Osiedla takie szybko się rozbudowują, co w praktyce oznacza, ze z tych samych ciągów komunikacyjnych, po kilku latach, korzysta o wiele więcej osób, niż pierwotnie zakładano. Dlatego inwestorzy często wolą zawczasu zaopatrzyć te tereny w kosze z dużymi pojemnikami.

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15
  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89
  • E-mail: biuro@parkaria.pl