Ławka betonowa GRENADA bez oparcia

Grenada bez oparcia Bez oparcia Ławka betonowa parkowa bez oparcia Ławka betonowa Grenada bez oparcia Tanie ławki betonowe Producent ławek parkowych - betonowych Kolorystyka desek
Kategoria: Ławki betonowe


Dane techniczne ławki:

Beton płukany
Listwy wykonane z drewna iglastego, malowane lakierobejcą

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 45 cm
Wysokość siedziska : 45 cm
Długość : 210 cm
Szerokość : 40 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : ok. 180 kg

Opis:

Ławka betonowa GRENADA to klasyczne połączenie betonu płukanego i drewna w przystępnej cenie. Minimalistyczny styl i klasyka bez oparcia tworzą uniwersalne połączenie. Elementy siedziska wykonane są z drewna iglastego malowanego lakierobejcą, co zabezpiecza je przed warunkami atmosferycznymi. Ławkę betonową GRENADA można dowolnie modyfikować według dostępnych wersji kolorystycznych desek siedziska. Wybierz kolor odpowiedni dla siebie.

Solidna konstrukcja sprawia, że ł awka betonowa jest wytrzymała i stabilna, a przy tym dzięki dobranym proporcjom nie sprawia wrażenia masywnej. Ławka GRENADA ze względu na swoje gabaryty przeznaczona jest dla większych przestrzeni miejskich - jej długość wynosi 210 cm. Jest klasycznym rozwiązaniem, które sprawdzi się w niemal w każdej przestrzeni miejskiej - zarówno w parkach, ogrodach jak i przy urzędach czy szkołach, a także w miejscach szczególnie narażonych na wandalizm i warunki pogodowe. Montowana na stałe za pomocą kotew przymocowanych do prefabrykantów betonowych.

 

P R O M O C J A

Grenada bez oparcia - teraz w super cenie 664,20 zł


Więcej informacji - dzwoń 22 750 19 89 lub 501 15 16 15
Długość 210 cm
Deski malowane lakierobejcą
Waga ok. 180 kg
PROMOCJA: 664,20 zł