Ławka betonowa GRENADA z oparciem

Ławka betonowa - Producent Ławki betonowe Grenada - Producent Producent ławek betonowych z oparciem Betonowe ławki Grenada z oparciem Kolorystyka desek
Kategoria: Ławki betonowe


Dane techniczne ławki:

Beton płukany

Listwy wykonane z drewna iglastego, malowane lakierobejcą

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 80 cm
Wysokość siedziska : 45 cm
Długość : 210 cm
Szerokość : 45 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : ok. 200 kg

Opis:

Ławka betonowa GRENADA w wersji z oparciem to klasyczne, a przy tym wygodne połączenie betonu płukanego i drewna. Wykonana w minimalistycznym stylu z nutą praktycznego ducha. Całość stworzona na podstawie solidnej konstrukcji, dzięki której ławka jest wytrzymała i stabilna. Część przeznaczona do siedzenia jest wykonana z drewna iglastego malowanego lakierobejcą, co zabezpiecza naszą ławkę betonową przed negatywnym działaniem warunków pogodowych. Kompozycyjna budowa sprawia, że przy swojej wadze ławka nie wydaje się nadto masywna. Dzięki kilku wersjom kolorystycznych desek do siedzenia jej wygląd można modyfikować. Spośród dostępnych wybierz kolor idealny dla siebie : mahoń, palisander, orzech ciemny, tik, dąb.

Ławka GRENADA o długości 210 cm odnajdzie swoje miejsce w większych powierzchniach. Wykorzystując swoją uniwersalność upiększy niemal każdą miejską przestrzeń. Sprawdzi się w parku, szkole, przy urzędach, a dzięki swojej wadze i konstrukcji także w miejscach narażonych na wandalizm. Montowanie za pomocą kotew przytwierdzonych do betonowych elementów - na stałe.

 

Grenada z oparciem - 910,20 zł


Więcej informacji - dzwoń 22 750 19 89 lub 501 15 16 15
Długość 210 cm
Deski malowane lakierobejcą
Waga ok. 200 kg
CENA: 910,20 zł