Ławka betonowa ARIELA z oparciem

Kategoria: Ławki betonowe

Dane techniczne ławki:

Beton płukany

Listwy wykonane z drewna iglastego, malowane lakierobejcą

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 80 cm
Wysokość siedziska : 45 cm
Długość : 190 cm
Szerokość : 50 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : ok. 180 kg

Opis:

Ławka betonowa ARIELA w stylowym klimacie mocnych kształtów. To połączenie nowoczesnego, zamkniętego w kwadracie stylu z tradycyjnym, naturalnym wykonaniem. Ławka została stworzona z betonu płukanego oraz listw z drewna iglastego, pokrytych specjalnie zabezpieczającą je lakierobejcą. Ławka betonowa ARIELA sprawia wrażenie delikatnej, jednak jej niepozorny wygląd może gubić. Elementy składowe ławki gwarantują jej wytrzymałość, a solidne wykonanie trwałość i odporność na warunki pogodowe.
 
Ławkę betonową ARIELA można personalizować według własnych upodobań i preferencji, zmieniając kolor jej siedziska na jeden z dostępnych: mahoń, palisander, orzech ciemny, tik, dąb. Pomieści kilka wygodnie odpoczywających osób. Ten, dość uniwersalny, element krajobrazu małej architektury miejskiej dopełni większe przestrzenie np. parki, ogrody, alejki, miejsca publiczne. Długość ławki wynosi 190 cm. Ławkę zamontować można na stałe poprzez wykorzystanie kotew lub pozostawienie jej jako element wolnostojący.
 

Ariela z oparciem - teraz w super cenie 861,00 zł z Vat


Więcej informacji - dzwoń 22 750 19 89 lub 501 15 16 15
Długość 190 cm
Deski malowane lakierobejcą
Waga ok. 180 kg
PROMOCJA: 700,00 zł netto
Zapytaj o produkt

Produkty dnia

Kosz stalowy na śmieci RIVOLIKosz
RIVOLI

Cena:
tel.
Netto

więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
tel.
Netto


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
tel.
Netto


więcej


Stojak
LUX 5

Cena:
tel
Netto


więcej


Stojak
BOLEK 5

Cena:
tel.
Netto


więcej


Kosz
STAR

Cena:
tel.
Netto


więcej


Kosze betonowe w promocjiKosz
VERONA

Cena:
tel.
Netto


więcej
Dzięki stabilnej i solidnej konstrukcji, ławki betonowe są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Doskonale nadają się do wykorzystania w przestrzeni miejskiej, gdzie właśnie te cechy są najbardziej cenione. Masywna konstrukcja z powodzeniem oprze się wandalom. Mechaniczne uszkodzenie takiej ławki nie jest łatwe. Dlatego warto wykorzystywać je również tam, gdzie jest dużo młodzieży. Mogą się one oprzeć nawet najbardziej wymyślnym pomysłom wandali.

Beton, używany do odlania konstrukcji takiej ławki, jest odporny na warunki atmosferyczne. Niska temperatura, wysoka wilgotność, czy palące promienie słońca i wysuszający powierzchnię wiatr - wszystko to wpływa na materiały z których zazwyczaj wykonuje się ławki. Dlatego większość z nich wymaga konserwacji. W przypadku betonowych odlewów ławek, wybiera się mieszanki, które pozwalają ominąć tego rodzaju problemy. Porządnie wykonana ławka betonowa może służyć przez wiele lat.

Ławki betonowe mają też odpowiedni ciężar, co sprawia, że bardzo trudno je usunąć, bez specjalistycznego sprzętu. Oznacza to, że o wiele rzadziej odnotowuje się próby kradzieży tych ławek. Dzięki temu raz ustawione w jednym miejscu ławki, mogą być z powodzeniem eksploatowane przez użytkowników. Nie ma konieczności stałego kontrolowania liczby ławek na danej przestrzeni.

Betonowe konstrukcje ławek miejskich dobrze sprawdzają się wśród nowoczesnej i futurystycznej architektury. Kamień, szkło i podobne, również betonowe struktury ścian otaczających place i ulice budynków, to idealne rozwiązanie, pozwalające dobrze wpasować takie ławki w stylistykę miejskiego krajobrazu.

Współcześnie beton zdaje się wracać do łask. Coraz częściej jest doceniany za swoje parametry budowlane. Od początków architektury modernistycznej, zauważa się jego walory estetyczne. Odpowiednio uformowany odlew betonowy może tak dobrze wpasować się w otoczenie, że wyda się częścią architektonicznego planu

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15
  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89
  • E-mail: biuro@parkaria.pl