Ławka betonowa BOŻENA

Ławki betonowe Bożena Kolorystyka grysów ławki Bożena Kolorystyka desek ławki Bożena
Kategoria: Ławki betonowe

Dane techniczne ławki:

Kamień płukany, grysy

Listwy wykonane z drewna iglastego

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 42 cm
Wysokość siedziska : 42 cm
Długość : 200 cm
Szerokość : 45 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : 250 kg
 
Opis:

Ławka betonowa BOŻENA bez oparcia to klasyka w najlepszym wydaniu. Konstrukcja wykonana z kamienia płukanego i grysu oraz siedzisko z drewna iglastego tworzą doskonałe połączenie. Zbudowana z dwóch masywnych, betonowych kwadratów sprawia wrażenie ciężkiej, a przy tym jest solidna i odporna na ataki wandalizmu. Jej uniwersalność i prostota sprawiają, że zamontowana w każdej przestrzeni miejskiej idealne będzie się komponować z otoczeniem. Ławkę betonową BOŻENA można dowolnie przekształcać według dostępnych kolorów grysów oraz listw siedziska:
 
  • - grys: kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono, grys biało-czarny 1, grys biało-czarny 2, granitowy, sjenitowy, biały, grys biały na białym cemencie,
  • - listwy: mahoń, orzech ciemny, palisander, dąb, sosna, teak.
Ławka betonowa BOŻENA świetnie sprawdzi się w parkach i ogrodach, w większych przestrzeniach wśród innych zielonych elementów miejskiej architektury. Ławka liczy sobie 200 cm i zapewnia tym samym miejsce na odpoczynek kilku osobom. Dzięki prostemu wykonaniu będzie współgrać z każdą przestrzenią.
 
Długość 200 cm
Deski malowane lakierobejcą
Waga ok. 250 kg