Twój koszyk jest pusty

22 750 19 89

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Ławka betonowa BERENIKA

 
 
+

Dane techniczne ławki:

Kamień płukany, grysy

Listwy wykonane z drewna iglastego

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 80 cm
Wysokość siedziska : 45 cm
Długość : 190 cm
Szerokość : 56 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : 250 kg
 
Opis:
 
Ławka betonowa BERENIKA w nietypowym połączeniu kolorystycznym z oparciem o obniżonej wysokości Ten stylowy element małej architektury podkreśli modernistyczny, a także klasyczny charakter każdej przestrzeni. Ławka betonowa BERENIKA składa się z dwóch podstaw wykonanych z grysu i kamienia płukanego, a także drewnianych listw z drewna iglastego pokrytych lakierobejcą. W wyniku tego, ławka jest o wiele odporniejsza na warunki atmosferyczne i niepożądane ataki niszczycielskie. Jej łagodne wykończenie sprawia, że odnajdzie się niemal w każdym miejscu w mieście, pod warunkiem, że nie będzie to ściśle nowoczesna zabudowa. Ławka betonowa BERENIKA zapewni komfortowy odpoczynek przechodniom szukającym odrobiny wytchnienia. Ławkę można personalizować za pomocą zmiany kolorów poszczególnych elementów: podstawy i siedziska. Dostępne kolory:
  • - grys: kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono, grys biało-czarny 1, grys biało-czarny 2, granitowy, sjenitowy, biały, grys biały na białym cemencie,
  • - listwy: mahoń, orzech ciemny, palisander, dąb, sosna, teak.

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15

  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.