Ławka parkowa LENA z oparciem

Parkowa ławka Lena z oparciem Ławki uliczne Lena Ławka metalowa na skwer Ławka stalowa z deskami
Kategoria: Ławki stalowe
Cena: 885,60

Opis:

 Nowoczesne ławki parkowe Lena z oparciem to wyjątkowy produkt w ofercie polskiego producenta ławek miejskich - Parkaria. Jej stylowy design inspirowany jest klasycznym skandynawskim stylem, co czyni ją idealną do wykorzystania w różnych miejscach użyteczności publicznej, takich jak parki, ogrody, hotele, szkoły i ulice.

 Charakterystyka ławki Lena to przede wszystkim drewniane elementy, w tym oparcie wykonane z drewna iglastego (świerkowego) oraz siedzisko składające się z 4 cm grubych desek, również wykonanych z drewna iglastego. Deski zostały malowane trzykrotnie lakiero-bejcą firmy Sadolin, co zapewnia im długotrwałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

 Nogi ławki parkowej wykonane są z profilu metalowego o wymiarach 50x50 mm, malowanego proszkowo. Istnieje możliwość zamówienia ławki miejskie z nogami ocynkowanymi galwanicznie i malowanymi proszkowo. Ławka parkowa Lena z oparciem montowana jest standardowo za pomocą śrub bezpośrednio do podłoża. Możliwe jest również zamówienie kotw do zabetonowania w gruncie, co zapewni jeszcze większą stabilność ławki.

 Wymiary ławki parkowej długość Lena to 170 cm długości, 79 cm wysokości oraz 45 cm głębokości siedziska. Jest to idealna wielkość dla ławki miejskiej, która pomieści kilka osób, zapewniając jednocześnie wygodne siedzenie. Ławka parkowa metalowe Lena z oparciem to produkt wykonany z dbałością o każdy szczegół. Zarówno drewno, jak i metalowe elementy są starannie wykończone, co daje gwarancję jakości i trwałości.

 Ławka parkowa ogrodowa Lena z oparciem to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają funkcjonalnego, stylowego i trwałego mebla miejskiego. Bogata oferta dodatkowych opcji i wariantów kolorystycznych sprawia, że ławka ogrodowa ta będzie idealnie pasować do każdego miejsca i stylu architektonicznego.