Słupek parkingowy betonowy Strong 60

Pal betonowy Strong 80
Kategoria: Słupki parkingowe betonowe
Cena: 196,80

Opis:

Betonowy słupek parkingowy Strong 60 to solidny i wytrzymały pal o wysokości 60 centymetrów, który może być wykorzystany do wielu zastosowań w przestrzeni publicznej. Dzięki swojej konstrukcji i materiałom, z których został wykonany, słupek ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a także na wpływ warunków atmosferycznych takich jak opady deszczu czy wiatr.

Wymiary pala betonowego Strong 60 to: 60 cm wysokości, 20 cm średnicy górnej oraz 30 cm średnicy dolnej. Słupek betonowy ten może być wykorzystany jako element odgradzający, np. do oznaczania granic parku, parkingu lub innego terenu publicznego. Ważnym elementem słupka parkingowego Strong 60 jest materiał, z którego jest wykonany. Kamień płukany i grysy, które zostały wykorzystane do produkcji tego słupka, zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość i wytrzymałość. Waga słupka wynosząca około 80 kg gwarantuje stabilność i solidność.

Pale betonowe Strong 60 dostępne są w trzech kolorach: kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono oraz kamień rzeczny barwiony na czarno. Dzięki temu można dopasować go do konkretnej przestrzeni i aranżacji, w której będzie się znajdował.

Wysokość 60 cm
Materiał beton płukany, grysy
Waga 80 kg
PROMOCJA: 184,50 zł