Skip to main content

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Słupek parkingowy betonowy BARTEK 50-316

 
 
Cena: 338,25

Dane techniczne:

Kamień płukany, grysy
Waga: około 100 kg

Wymiary:

Wysokość: 50 cm
Średnica: 35 cm

Kolorystyka:

kamień rzeczny
kamień rzeczny barwiony na czerwono
grys biało-czarny 1 (dopłata + 15%)
grys czarno-biały 2 (dopłata + 15%)
grys granitowy
grys sjenitowy
grys biały na szarym cemencie (dopłata + 15%)
grys biały na białym cemencie (dopłata + 15%)

Sposoby montażu:

Słupek wolno-stojący
Kotwienie do podłoża za pomocą pręta (dołączany do każdego słupka)

Opcja (dodatkowo płatne):

Do każdego słupka/pala możecie Państwo domówić "uszy" do mocowania łańcucha.

Solidne słupki betonowe

W poszukiwaniu trwałych i estetycznych rozwiązań do zabezpieczenia przestrzeni publicznych, prywatnych oraz drogowych, solidne słupki betonowe producent Parkaria stanowią idealny wybór. Wymiary słupków Bartek to 50 cm, łączą w sobie nie tylko wytrzymałość i solidność, charakterystyczne dla betonowych elementów ogrodzenia, ale również estetykę, która podnosi walory wizualne każdej przestrzeni.

Wytrzymałe słupki betonowe jak Bartek są niezbędnym elementem infrastruktury miejskiej, służąc zarówno jako słupki drogowe betonowe, słupek zaporowy betonowy, jak i eleganckie estetyczne słupki betonowe do ogrodzeń posesji. Dzięki produkcji przez renomowanego producenta słupków betonowych, Parkaria, klientom oferowane są produkty spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Słupki parkingowe

Oferowane słupki betonowe okrągłe oraz słupki betonowe zaporowe charakteryzują się nie tylko trwałością, ale i łatwością w montażu (słupki montażowe), co stanowi odpowiedź na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Transport słupków zbrojonych realizowany jest z dbałością o bezpieczeństwo i terminowość dostaw, co zapewnia wysoką satysfakcję z zakupu.

Bartek, jako element betonowych ogrodzeń, oferuje szerokie możliwości zastosowania – od ogrodzeniowych słupków po słupki zbrojone, zapewniając wytrzymałość i stabilność konstrukcji. Jego wymiary oraz wysokość zostały zaprojektowane tak, aby idealnie komponować się z pełnymi ogrodzeniami betonowymi, płotami betonowymi, a także ażurowymi ogrodzeniami betonowymi, tworząc spójną i estetyczną całość.

Słupki uliczne

Estetyczne wykonanie słupka Bartek pozwala na jego wykorzystanie nie tylko jako słupki parkingowe czy słupki uliczne, ale również jako eleganckie rozwiązanie do odgrodzeń prywatnych posesji (ogrodzenia wokół posesji). Charakterystyka techniczna produktu, w tym przekrój słupka oraz zastosowane kształtki ogrodzeniowe, podkreśla jego wytrzymałość i estetykę, co stanowi o jego unikalności na rynku.

Wybierając ogrodzeniowe słupki, inwestujesz w solidne wykonanie, wytrzymałość oraz estetyczne ogrodzenia, które będą służyły przez lata, zapewniając bezpieczeństwo i piękny wygląd otoczenia. Dzięki szerokiej ofercie, każdy klient znajdzie rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb – czy to w kontekście funkcjonalności, jak słupki do siatki i przęsła ogrodzeniowe, czy w kontekście estetycznym, wybierając między różnorodnymi formami i wykończeniami słupków.