Stojak spirala Nomi 100

Stojak rowerowy Nomi Stojak spiralny na kilka rowerów Stojak sprężyna
Kategoria: Stojaki rowerowe
Cena: 590,40

Opis:

Nowoczesna i ciekawa propozycja stojaka rowerowego w nietypowym kształcie o nazwie NOMI 100. Na solidne wykonanie stojaka składają się dwie, mocne nogi oraz spiralna konstrukcja - wszystkie elementy wykonane ze stali i zabezpieczone poprzez malowanie lub ocynkowanie. Stojak rowerowy NOMI 100 dzięki profesjonalnemu wykonaniu będzie przez wiele lat służył jako bezpieczne miejsce parkingowe dla jednośladów. Jego długość licząca 100 centymetrów sprawia, że dedykowany jest 2-3 rowerom, w zależności od ich wielkości. Idealnie dopełni mniejsze przestrzenie architektury miejskiej. Odważne połączenie mocnych i łagodnych kształtów nadaje mu charakteru i sprawia, że przyciąga on wzrok. Z pewnością wizualnie urozmaici współczesne przestrzenie miasta, a także sprawi, że będą jeszcze bardziej funkcjonalne i nowoczesne. Stojak rowerowy NOMI 100 może być montowany na dwa sposoby - poprzez bezpośrednie mocowanie do podłoża za pomocą śrub lub poprzez wkopanie lub zabetonowanie dzięki przedłużonym nogom.

Podsumowując stojak na rowery:

Stojak spiralny Nomi 100 firmy Parkaria to doskonale wykonany i bardzo praktyczny stojak rowerowy.

Jego spiralny kształt pozwala na bardzo łatwe i komfortowe mocowanie roweru, dzięki czemu nie ma już problemu z parkowaniem w centrach miast czy w innych miejscach, gdzie brakuje odpowiednich miejsc do tego celu.

Stojak Nomi 100 jest wykonany z trwałych i odpornych materiałów, dzięki czemu jest odporny na warunki atmosferyczne i użytkowanie. Dodatkowo, dzięki swojemu pięknemu wyglądowi i kolorom, doskonale wpisuje się w otoczenie, dodając mu uroku.

Jeśli szukasz praktycznego i estetycznego stojaka rowerowego, polecam zdecydowanie wybrać stojak spiralny Nomi 100 od Parkaria - to świetny produkt!

Stanowiska 2-3
Powłoka ocynk lub malowany
Montaż przykręcany lub do zabetonowania