Twój koszyk jest pusty

22 750 19 89

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Wśród nowoczesnych elementów małej architektury drewniane kosze na śmieci są absolutnie wyjątkowym produktem. Łączą one w sobie solidność i wytrzymałość koszów stalowych, z estetyczną drewnianą warstwą zewnętrzną, nadającą zwykłemu koszowi niezwykły wygląd. Dzięki wykonanej z drewna obudowie, kosze na śmieci zyskują oprawę, która sprawia że idealnie odnajdą się one zarówno w otoczeniu nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury. Naturalne drewno sprawdzi się również doskonale w przypadku wykorzystania koszów w parkach i przy wszelkich innych terenach zielonych.

Kosze drewniane produkowane są w różnych kształtach, dzięki czemu o wiele łatwiej wybrać model, który będzie idealnie pasował do terenu, w którym ma być wykorzystany. Za warstwę wizualną odpowiadają też dodatkowe elementy, w postaci ozdobnych słupków metalowych, daszków czy popielniczek, w które takie kosze mogą być wyposażone.

Obudowy wykonane są z drewna z drzew iglastych, które może być pomalowane lakierobejcą, nadającą jeden z wybranych kolorów naturalnego drewna. Wśród proponowanych kolorów są: mahoń, palisander, orzech ciemny, tik i dąb. Każdy z nich nadaje elementom drewnianym nieco innego charakteru.

Wewnętrzna konstrukcja kosza oparta jest na wytrzymałych stalowych elementach, którym mogą towarzyszyć ozdobne motywy wykonane z żeliwa. Stalowe pojemniki, stanowiące wkład do koszy drewnianych produkowane są w dwóch rozmiarach. Mniejsze z nich mają pojemność 35 litrów, podczas gdy większe aż 70 litrów. Większość wzorów produkowana jest dla pojemników o mniejszym rozmiarze. Kosze opróżnia się poprzez wyjęcie pojemnika. Można w nich również stosować worki na śmieci.

Konstrukcja koszy przewiduje różne sposoby ich mocowania w gruncie. Możliwe jest zabetonowanie słupków, przykręcenie do istniejącego fundamentu lub pozostawienie koszy jako mebli miejskich, wojno stojących. Elementy metalowe mogą być zabezpieczone antykorozyjnie lub pomalowane farbą proszkową na wskazany przez klienta kolor. Najbardziej polecane, standardowe kolory to czarny i grafitowy.

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15

  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.