Skip to main content

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Parkaria
Mała Architektura

Dzień dobry !

Jesteśmy producentem małej architektury miejskiej.

Nasza firma powstała w 2009 roku i od tamtej pory nieprzerwalnie świadczymy usługi i dostarczamy nasze produkty na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy.

Co oferujemy?

Z naszej strony możemy zaoferować współpracę na najwyższym poziomie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Sprawdź nas!

Termin realizacji zamówień?
Tak, pilnujemy terminów. Jak ustalimy wspólnie dany termin to jest on nieprzekraczalny.
Dostawa?
Korzystamy z różnych firm kurierskich i spedycyjnych. Dostawy odbywają się w godzinach pracy (7-16).
Masz inne pytanie?

Nic prostszego - po prostu zadzwoń 501 15 16 15 lub 22 750 19 89

Parkaria to doświadczony polski producent mebli miejskich, który od dekady dostarcza swoim klientom najlepsze możliwe rozwiązania w dziedzinie małej architektury. Jesteśmy szybcy, precyzyjni, otwarci na wyzwania i oferujemy bardzo dobre warunki handlowe. Choćby z tych tylko powodów warto się pokusić o kontakt z nami, w celu wysłania zapytania ofertowego.

Produkowane przez naszą firmę meble miejskie, to przede wszystkim ławki, kosze i słupki, które mają ograniczać wjazd pojazdów. Oprócz tego produkujemy również inne przydatne urządzenia, takie jak stojaki rowerowe czy donice miejskie. Meble te mogą być wykonane zarówno ze stali i żeliwa, jak i z betonu, a nawet, jak ma to miejsce w niektórych przypadkach, z drewna.
Nasze produkty są w większości przeznaczone do wykorzystania w parkach, przy skwerach i przy chodnikach. Jednak znajdują się wśród nich również takie, które da się wykorzystać na prywatnych posesjach, np. przy ogrodach, domach czy garażach.

W trakcie procesu produkcyjnego i po nim, przygotowując nasze meble miejskie do transportu, staramy się dbać o wysoką jakość produktu. Na każdym etapie produkcji kontrolujemy jakość tworzonych elementów, żeby zapewnić naszym klientom wysokiej klasy produkty.
Możliwa jest również realizacją projektów spersonalizowanych, tworzonych na indywidualne zamówienie klienta. Wiele produktów można również modyfikować, zgodnie z zapotrzebowaniem.
Jednocześnie staramy się zapewnić naszym klientom najbardziej atrakcyjne ceny., Pod tym względem możemy z powodzeniem konkurować z innymi krajowymi firmami.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom większości klientów, staramy się również oferować im możliwie szybką realizację zleceń. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wielu naszych kontrahentów jest związanych umowami, w których terminy są jednym z najważniejszych kryteriów.

Dlatego dokładamy wszelkich starań, by wspierać ich, oferując jak najkrótsze terminy realizacji. Jedną z możliwości, polecanych przy dużych inwestycjach, jest również odbiór cząstkowy zamówionego towaru, Jest on wówczas dostarczany na raty.
Szybka realizacja zleceń i dostawy w ustalonym terminie, to również wygodna opcja dla developerów, którzy coraz częściej nie posiadają odpowiednio dużych powierzchni magazynowych, wolą więc otrzymywać towar w mniejszych partiach, przy stworzeniu wcześniej harmonogramu.

Naszymi najbardziej wiernymi klientami, są Urzędy Miast i największe krajowe firmy deweloperskie. To one odpowiadają za najciekawsze krajowe inwestycje, w których realizowane są projekty zaczerpnięte z katalogu Parkarii. Ważnymi klientami są również inne jednostki budżetowe, firmy i instytucje, biorące udział w inwestycjach budowlanych, przebudowach, remontach czy rewitalizacjach przestrzeni miejskiej.
Parkaria współpracuje nie tylko z klientami z Polski, ale również z pochodzącymi z innych krajów UE. Zaufanie, jakim obdarzyli oni polskiego producenta, świadczy dobrze o jakości oferowanych przez nas wyrobów i o cenie, która jest bardzo atrakcyjna dla zagranicznych klientów.
Większość klientów naszej firmy wraca z kolejnymi zamówieniami, co sprawia, że na nasze produkty można się już natknąć w wielu miastach Europy. Stają się one wizytówką, która przyciąga do nas kolejnych zainteresowanych dobrze wykonanymi elementami małej architektury, produkowanymi w Polsce.

Jesteśmy producentem dobrze znanym, a nasza marka jest rozpoznawana na rynku firm z branży. Swoją renomę budujemy na jakości i niezawodności naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie udzielą dodatkowych odpowiedzi na wszelkie pytania, jakie mogą się nasunąć, w związku z naszymi wyrobami.
Pracownicy Parkarii mogą się pochwalić bogatą wiedzą teoretyczną, dotyczącą zarówno aspektów prawnych, jak i technicznych, we wszelkich aspektach związanych z produkowanym asortymentem. Wiedza ta, w parze z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, sprawia że potrafią pomóc naszym klientom w każdej, najbardziej nawet skomplikowanej sprawie, dotyczącej możliwości zastosowania elementów małej architektury.