Skip to main content

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

  • Potrzebujesz wyceny wraz z dostawą?

    • Zadzwoń pod numer 501 15 16 15
    • Napisz e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • lub skorzystaj z formularza "zapytaj o produkt" umieszczony przy każdym produkcie.

Kosze betonowe

Najpopularniejsze kosze betonowe, różne kolory grysu

Solidne, uliczne kosze betonowe mogą być trwałym elementem miejskiej przestrzeni. Dobrze znane właściwości betonu sprawiają, że to wciąż popularny materiał. Kamień rzeczny barwiony, z którego często dostępne kosze betonowe wykonane są technologii betonu płukanego, w tym również zewnętrzne kosze na śmieci betonowe są stałym elementem architektury miejskiej. Przy wykorzystaniu współczesnego wzornictwa funkcjonalny kosz betonowy nie musi być już tylko szarym, prostym koszem. Dzięki możliwościom odlewania wzorów, produkowane kosze betonowe z daszkiem mogą mieć bardziej atrakcyjny kształt, co sprawia, że wykonane estetyczne kosze betonowe stają się atrakcyjne również pod względem wizualnym. Odpowiednio dobrane wzory elegancko wpasowują się w projekt otoczenia. Dodają mu nie tylko funkcjonalności, ale również walorów estetycznych. Cena zakupu w niektórych przypadkach obejmuje kolory podstawowe, kolory betonu płukanego czyli kamień rzeczny barwiony, grys sjenitowy i grys granitowy. Tanie kosze betonowe: cena zakupu obejmuje wkład, a podane na stronie to ceny brutto i na przykład okrągły kosz do parku Rubin kosztuje 393,60 zł (posiada 40 litrowy wkład), a kosz betonowy okrągły 70 litrów to koszt 516,60 zł.

Trwałe kosze i wyroby betonowe, łatwe opróżnianie i solidna konstrukcja

Betonowe kosze uliczne są wytrzymałe i wygodne w opróżnianiu pojemników, to jeden z najważniejszych atutów i daje dużą praktyczność śmietników ulicznych, sprawiających że tego rodzaju kosze betonowe wolnostojące stanowią asortyment cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Praktyczne kosze miejskie doskonale pasują do nowo budowanych osieli, a deweloperzy wybierają stabilne śmietnik betonowy wyposażony w popielniczkę. Równie często kosz kwadratowy trafia w gusta planistów w urzędach miast i gmin, którzy odpowiadają za budowy i remonty ciągów komunikacyjnych i wiedzą że Parkaria to producent koszy betonowych. W przestrzeni miejskiej chodniki wokół remontowanych ulic często wzbogacane są o nowe elementy małej architektury, w tym również kosze na odpadki okrągłe, wytrzymały - to wszystko dodaje jakości kosze betonowe. Szybko wtapiają się one w otoczenie i stają integralna częścią danego obszaru. Największą pojemność koszy betonowych zapewnia nasz ośmioboczny kosz kod 141 Aleksander.

Zewnętrzne kosze do parku - estetyczne i funkcjonalne

Odlewane kosze betonowe spotyka się zazwyczaj w otoczeniu nowoczesnej architektury, a cena zakupu obejmuje kolory do wyboru. Można jednak dobrać wzory koszy tak, by pasowały również do bardziej klasycznych, a nawet zabytkowych miejsc, oferujemy dostępny kosz betonowy okrągły oraz betonowe śmietniki sześciokątne. Wprawdzie wśród takich lokalizacji najlepiej będą one wyglądały tam, gdzie przeprowadzono rewitalizacje terenu, jedna nie jest to reguła. Śmietniki betonowe znajdziemy często na starówkach, w okolicy zabytkowych parków czy obiektów historycznych, o dużym znaczeniu turystycznym, można tam użyć parkowy kosz betonowy kwadratowy. Takie miejsca są często intensywnie eksploatowane, dlatego konieczne jest ustawienie tam bardzo wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia koszy koszy na śmieci. Każdy śmietnik betonowy posiada wkład, doliczyć trzeba tylko koszt transportu ustalane indywidualnie, a cena uzależniona jest od wielkości betonowego kosza.

Opinie klientów

 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (Koło Gospodyń Wiejskich)

Kosze od firmy Parkaria to dobry wybór! Estetyczne i praktyczne, idealne do parku czy ulicy. Wytrzymałe i ładne, polecam każdemu kto ceni porządek i design.

 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (Zakład Usług Komunalnych)

Zakup koszy na śmieci z Parkaria to dobra inwestycja. Solidne, odporne na warunki atmosferyczne ,o dużej pojemności. Świetnie się prezentują i są funkcjonalne.

 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (Właścicielka sklepu)

Jestem zadowolona koszami od firmy Parkaria. Ich różnorodność kształtów i kolorów pozwoliła idealnie dopasować je do przestrzeni miejskiej. Są bardzo trwałe i estetyczne.

 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (Spółdzielnia Mieszkaniowa)

Parkaria oferuje kosze na śmieci, które nie tylko świetnie wyglądają, ale też są niezwykle funkcjonalne. Prosty montaż i łatwość w utrzymaniu to duże plusy.

 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (Zarządca Osiedla)

Kosze na śmieci od Parkaria zmieniły oblicze naszego osiedla. Eleganckie, wytrzymałe i łatwe do czyszczenia, idealnie wpasowały się w miejską przestrzeń.