Skip to main content

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Kosz z popielnicą Albin 26/117

 
 
Cena: 445,26

Dane techniczne:

Pojemność: 26 litrów
Opróżnianie: poprzez wyjęcie wkładu
Popielniczka: wydzielone miejsce w kubełku
Materiał: kamień płukany, grysy

Kolorystyka:

• kamień rzeczny
• kamień rzeczny barwiony na czerwono
• grys biało-czarny 1 (+ 15%)
• grys czarno-biały 2 (+ 15%)
• grys granitowy
• grys sjenitowy
• grys biały na szarym cemencie (+ 15%)
• grys biały na białym cemencie (+ 15%)

Wymiary:

• wysokość całkowita: 46 cm
• średnica górna: 42 cm
• średnica dolna: 47 cm

• waga: około 100 kg

Sposoby montażu:

• Kosz wolnostojący

Wytrzymałe kosze betonowe

W obliczu rosnących wymagań dotyczących estetyki oraz funkcjonalności przestrzeni publicznych, zewnętrzne kosze betonowe stanowią kluczowy element małej architektury, który łączy w sobie obie te wartości. Nasz kosz betonowy Albin 26/117 to przemyślane połączenie solidności betonu z estetycznym wykończeniem, oferujące trwałe i efektowne rozwiązanie dla każdego miejsca, od parków po miejskie bulwary.

Kosze na śmieci pełnią nie tylko praktyczną rolę w utrzymaniu porządku, ale także wpływają na postrzeganie przestrzeni publicznej przez użytkowników. Dlatego nasze estetyczne kosze betonowe zostały zaprojektowane z myślą o integracji z różnorodnymi krajobrazami miejskimi. Kosze parkowe betonowe i śmietniki betonowe Parkaria to nie tylko odpowiedź na potrzeby funkcjonalne, ale również na wymagania estetyczne współczesnych przestrzeni publicznych.

Kosze do parku - tanie kosze betonowe

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, betonowe śmietniki uliczne i kosze uliczne betonowe są odpornie na działanie czynników atmosferycznych oraz akty wandalizmu, co gwarantuje ich długowieczność i niezmienny wygląd kosz na śmieci przez lata. Betonowy z metalowym wkładem kosz Albin jest łatwy w obsłudze i konserwacji, co czyni go praktycznym wyborem dla gmin i przedsiębiorstw zajmujących się utrzymaniem czystości.

Nasze solidne kosze betonowe są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie do specyficznych potrzeb danej lokalizacji. Od dużych koszy betonowych po kompaktowe rozwiązania idealne do mniejszych przestrzeni – Parkaria oferuje funkcjonalne kosze betonowe, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Zewnętrzne kosze parkowe

Wybierając kosze betonowe producenta Parkaria, zyskujesz pewność, że inwestujesz w wysokiej jakości kosze betonowe, które zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Nasze kosze na odpadki nie tylko poprawiają estetykę i funkcjonalność przestrzeni publicznych, ale również przyczyniają się do promowania odpowiedzialnych postaw wobec środowiska poprzez zachęcanie do segregacji i właściwego gospodarowania odpadami.

Zewnętrzny kosz betonowy Albin 26/117 jest dostępny w atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, co umożliwia jego harmonijną integrację z otoczeniem. Niezależnie od tego, czy szukasz koszy parkowych, zewnętrznych koszy ulicznych czy eleganckich rozwiązań do nowoczesnych przestrzeni miejskich, Albin stanowi doskonały wybór, który łączy w sobie trwałość, funkcjonalność i estetykę.

Podobne produkty

Kosz betonowy Rubin 40

Kosz betonowy Rubin 40
Cena: 393,60

Kosz betonowy Lotti 40

Kosz betonowy Lotti 40
Cena: 393,60

Kosz betonowy Rubin 70

Kosz betonowy Rubin 70
Cena: 516,60