Ławka betonowa GRENADA bez oparcia

Kategoria: Ławki betonowe


Dane techniczne ławki:

Beton płukany
Listwy wykonane z drewna iglastego, malowane lakierobejcą

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 45 cm
Wysokość siedziska : 45 cm
Długość : 210 cm
Szerokość : 40 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : ok. 180 kg

Opis:

Ławka betonowa GRENADA to klasyczne połączenie betonu płukanego i drewna w przystępnej cenie. Minimalistyczny styl i klasyka bez oparcia tworzą uniwersalne połączenie. Elementy siedziska wykonane są z drewna iglastego malowanego lakierobejcą, co zabezpiecza je przed warunkami atmosferycznymi. Ławkę betonową GRENADA można dowolnie modyfikować według dostępnych wersji kolorystycznych desek siedziska. Wybierz kolor odpowiedni dla siebie.

Solidna konstrukcja sprawia, że ł awka betonowa jest wytrzymała i stabilna, a przy tym dzięki dobranym proporcjom nie sprawia wrażenia masywnej. Ławka GRENADA ze względu na swoje gabaryty przeznaczona jest dla większych przestrzeni miejskich - jej długość wynosi 210 cm. Jest klasycznym rozwiązaniem, które sprawdzi się w niemal w każdej przestrzeni miejskiej - zarówno w parkach, ogrodach jak i przy urzędach czy szkołach, a także w miejscach szczególnie narażonych na wandalizm i warunki pogodowe. Montowana na stałe za pomocą kotew przymocowanych do prefabrykantów betonowych.

 

 

Grenada bez oparcia - 787,20 zł


Więcej informacji - dzwoń 22 750 19 89 lub 501 15 16 15
Długość 210 cm
Deski malowane lakierobejcą
Waga ok. 180 kg
CENA: 787,20 zł
Zapytaj o produkt

Produkty dnia

Kosz stalowy na śmieci RIVOLIKosz
RIVOLI

Cena:
tel.


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
tel.


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
tel.


więcej


Stojak
LUX 5

Cena:
tel.


więcej


Stojak
BOLEK 5

Cena:
tel.


więcej


Kosz
STAR

Cena:
tel.


więcej


Kosze betonowe w promocjiKosz
VERONA

Cena:
tel.


więcej
Dzięki stabilnej i solidnej konstrukcji, ławki betonowe są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Doskonale nadają się do wykorzystania w przestrzeni miejskiej, gdzie właśnie te cechy są najbardziej cenione. Masywna konstrukcja z powodzeniem oprze się wandalom. Mechaniczne uszkodzenie takiej ławki nie jest łatwe. Dlatego warto wykorzystywać je również tam, gdzie jest dużo młodzieży. Mogą się one oprzeć nawet najbardziej wymyślnym pomysłom wandali.

Beton, używany do odlania konstrukcji takiej ławki, jest odporny na warunki atmosferyczne. Niska temperatura, wysoka wilgotność, czy palące promienie słońca i wysuszający powierzchnię wiatr - wszystko to wpływa na materiały z których zazwyczaj wykonuje się ławki. Dlatego większość z nich wymaga konserwacji. W przypadku betonowych odlewów ławek, wybiera się mieszanki, które pozwalają ominąć tego rodzaju problemy. Porządnie wykonana ławka betonowa może służyć przez wiele lat.

Ławki betonowe mają też odpowiedni ciężar, co sprawia, że bardzo trudno je usunąć, bez specjalistycznego sprzętu. Oznacza to, że o wiele rzadziej odnotowuje się próby kradzieży tych ławek. Dzięki temu raz ustawione w jednym miejscu ławki, mogą być z powodzeniem eksploatowane przez użytkowników. Nie ma konieczności stałego kontrolowania liczby ławek na danej przestrzeni.

Betonowe konstrukcje ławek miejskich dobrze sprawdzają się wśród nowoczesnej i futurystycznej architektury. Kamień, szkło i podobne, również betonowe struktury ścian otaczających place i ulice budynków, to idealne rozwiązanie, pozwalające dobrze wpasować takie ławki w stylistykę miejskiego krajobrazu.

Współcześnie beton zdaje się wracać do łask. Coraz częściej jest doceniany za swoje parametry budowlane. Od początków architektury modernistycznej, zauważa się jego walory estetyczne. Odpowiednio uformowany odlew betonowy może tak dobrze wpasować się w otoczenie, że wyda się częścią architektonicznego planu

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15
  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89
  • E-mail: biuro@parkaria.pl