Twój koszyk jest pusty

22 750 19 89

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Ławka betonowa ANASTAZJA

 
 
+

Dane techniczne ławki:

Kamień płukany, grysy

Listwy wykonane z drewna iglastego

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 80 cm
Wysokość siedziska : 45 cm
Długość : 200 cm
Szerokość : 45 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : 170 kg
 
Opis:

Ławka betonowa ANASTAZJA to popularny, klasyczny model ławki na dwóch betonowych nogach z drewnianym siedziskiem i dużym, solidnym oparciem. To wszystko zapewnia jednorazowo kilku użytkującym wygodny odpoczynek. Podstawa ławki wykonana jest z kamienia płukanego i grysu, a elementy siedzące z listw z drewna iglastego zabezpieczonych lakierobejcą. Dzięki temu ławce niestraszne są niesprzyjające warunki pogodowe, a ataki wandalizmu bywają mniej groźne. Solidna konstrukcja gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez lata. Nasza ławka betonowa w dolnej części posiada także element, dzięki któremu możemy przymocować ją do podłoża za pomocą kołków rozporowych. Ławkę betonową ANASTAZJA, jak większość dostępnych u nas ławek, można dopasować do swoich upodobań zmieniając kolor jej elementów na dowolny spośród podanej poniżej gamy kolorystycznej:
  • - grys: kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono, grys biało-czarny 1, grys biało-czarny 2, granitowy, sjenitowy, biały, grys biały na białym cemencie,
  • - listwy: mahoń, orzech ciemny, palisander, dąb, sosna, teak.

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15

  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.