Twój koszyk jest pusty

22 750 19 89

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Ławka betonowa BERTA

 
 
+

Dane techniczne ławki:

Kamień płukany, grysy

Listwy wykonane z drewna iglastego

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 84 cm
Wysokość siedziska : 43 cm
Długość : 200 cm
Szerokość : 43 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : 220 kg
 
Opis:

Popularny model ławki betonowej BERTA z obniżonym oparciem i podłokietnikami zapewnia komfortowy odpoczynek przechodniom. Ławka swoją budową sprawia wrażenie masywnej i ciężkiej, co w pełni pokrywa się z rzeczywistością. Nie ujmuje jej to jednak wyglądu, ponieważ wykonana w uniwersalnym stylu z nutą nowoczesności przykuwa uwagę ciekawą formą i solidnym wykonaniem. Ławka zbudowana jest z grysu i kamienia płukanego oraz listw z drewna iglastego malowanych lakierobejcą wykorzystanych pod siedzisko. W efekcie jest wytrzymała i stabilna. Świetnie komponuje się z parkowym i miejskim krajobrazem, a dowolna modyfikacja spośród dostępnych kolorów sprawia, że będzie idealnie komponować się z każdym otoczeniem. Dostępne kolory:
  • - grys: kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono, grys biało-czarny 1, grys biało-czarny 2, granitowy, sjenitowy, biały, grys biały na białym cemencie,
  • - listwy: mahoń, orzech ciemny, palisander, dąb, sosna, teak. Ławka betonowa BERTA może być spokojnie postawiona jako element wolnostojący - jej waga nie pozwala na swobodne przemieszczanie.

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15

  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.