Twój koszyk jest pusty

22 750 19 89

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Ławka betonowa ANNA

 
 
+

Dane techniczne ławki:

Kamień płukany, grysy

Listwy wykonane z drewna iglastego

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 88 cm
Wysokość siedziska : 45 cm
Długość : 200 cm
Szerokość : 43 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : 210 kg
 
Opis:

Ławka betonowa ANNA z wygodnym oparciem oraz profilowanym siedzeniem dla zwiększenia komfortu użytkowania. Ławka wykonana w dekoracyjnej, ozdobnej formie nawiązującej do dawnej zabudowy miejskiej. Konstrukcja z kamienia płukanego, grysu i drewna iglastego sprawia, że ławka jest solidna i ciężka, choć nie widać tego na pierwszy rzut oka. Deski siedziska malowane są lakierobejcą dla zwiększenia ich odporności na warunki atmosferyczne. Ławka betonowa ANNA nadaje się do ożywienia mniejszych jak i większych przestrzeni zabudowy miejskiej. Wspaniale dopełni zabytkowe części miast i ożywi miejsca zielone. Niepozorna sylwetka skrywa za sobą trwałość i wytrzymałość. Wygląd ławki betonowej można łatwo zmienić poprzez wybór innego koloru podstawy lub siedziska. Do dyspozycji następujące odcienie:
 
  • - grys: kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono, grys biało-czarny 1, grys biało-czarny 2, granitowy, sjenitowy, biały, grys biały na białym cemencie,
  • - listwy: mahoń, orzech ciemny, palisander, dąb, sosna, teak.
Ławka betonowa ANNA montowana jest do podłoża poprzez wkopanie.

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15

  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.