Twój koszyk jest pusty

22 750 19 89

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Ławka betonowa ANTONINA

 
 
+

Dane techniczne ławki:

Kamień płukany, grysy

Listwy wykonane z drewna iglastego

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 78 cm
Wysokość siedziska : 43 cm
Długość : 157 cm
Szerokość : 45 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : 350 kg
 
Opis:

Wygodna ławka betonowa ANTONINA z oparciem w nowoczesnym projekcie w kształcie łuku. Ławka została zaprojektowana z masywnej betonowej podstawy oraz siedziska z drewna iglastego zabezpieczonego dodatkowo lakierobejcą dla zwiększenia trwałości. Ławka betonowa ANTONINA to połączenie klasyki, nowoczesności i komfortu. Komponuje się i urozmaica niemal każde miejsce zapewniając przy tym oryginalną aranżację przestrzeni. Konstrukcja ławki została stworzona z dbałością o jej wytrzymałość oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne związane z dużą częstotliwością użytkowania. Ławka o średniej długości - 157 cm - ożywi zarówno mniejszą jak i większą przestrzeń architektury miejskiej. Świetnie sprawdzi się w parkach, przy szkołach czy urzędach. Jak w większości naszych ławek, ławkę betonową ANTONINA można modyfikować zmieniając jej kolor na inny, dostępny w naszej palecie barw:
  • - grys: kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono, grys biało-czarny 1, grys biało-czarny 2, granitowy, sjenitowy, biały, grys biały na białym cemencie,
  • - listwy: mahoń, orzech ciemny, palisander, dąb, sosna, teak.

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15

  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.