Twój koszyk jest pusty

22 750 19 89

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Ławka betonowa BLANKA z oparciem

 
 
+

Dane techniczne ławki:

Kamień płukany, grysy

Listwy wykonane z drewna iglastego

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 88 cm
Wysokość siedziska : 45 cm
Długość : 200 cm
Szerokość : 40 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : 160 kg
 
Opis:

Ławka betonowa BLANKA z oparciem w prostym i praktycznym stylu to jeden z najpopularniejszych modeli współczesnej małej architektury miejskiej. Jej uniwersalność i klasyczna budowa sprawiają, że komponuje się z niemal każdym otoczeniem, zwłaszcza z krajobrazem parków, alejek czy ogrodów - wszędzie tam gdzie dominuje roślinność. Solidna konstrukcja składająca się z kamienia płukanego i grysu oraz siedzisko z desek z drewna iglastego sprawiają, że ławka jest wytrzymała i odporna na działanie przez cały rok niesprzyjających warunków atmosferycznych. Zgrabna i lekka, a przy tym także solidnie wykonana o długości 200 cm. Montaż ławki odbywa się poprzez wkopanie. Ławka betonowa BLANKA może być dostosowywana pod indywidualne preferencje kupującego - dostępne są różne kolory podstawy i siedziska ławki:
  • - grys w barwach: kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono, grys biało-czarny 1, grys biało-czarny 2, granitowy, sjenitowy, biały, grys biały na białym cemencie,
  • - listwy w barwach: mahoń, orzech ciemny, palisander, dąb, sosna, teak.

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15

  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.