Ławka betonowa LUNA

Kategoria: Ławki betonowe

Dane techniczne ławki:

Kamień płukany, grysy

Listwy wykonane z drewna iglastego

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 88 cm
Wysokość siedziska : 46 cm
Długość : 100 cm
Szerokość : 48 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : 200 kg
 
Opis:

Nowoczesna ławka betonowa LUNA osadzona na betonowo-grysowym masywnym prostokącie. Zaprojektowana z połączenia modernistycznego stylu z jednoczesnym zachowaniem klasycznej linii. Siedzisko wykonane z listw z drewna iglastego. Dodatkowo zabezpieczone lakierobejcą dla wydłużenia trwałości i odporności na warunki pogodowe. Ławka betonowa LUNA zadba o wygodę użytkowników podczas chwili odpoczynku, dzięki stabilnemu oparciu. Deski siedziska zostały celowo ułożone pionowo, aby zwiększyć jego trwałość oraz podkreślić design. Ławka liczy metr, sprawdzi się zatem w małych przestrzeniach, a dzięki modułowemu ułożeniu pomoże także wykorzystać potencjał większych obszarów miejskich. W konsekwencji swojej masywności staje się trudnym do niszczenia i kradzieży elementem małej architektury miejskiej. Ławka betonowa LUNA dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych podstawy i siedziska co pozwala modyfikować ją w dowolny sposób. Z pewnością wzbogaci ona miejsce, w którym się znajdzie.
Długość 100 cm
Deski malowane lakierobejcą
Waga ok. 200 kg
Zapytaj o produkt

Produkty dnia

Kosz stalowy na śmieci RIVOLIKosz
RIVOLI

Cena:
393,60


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
639,60


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
762,60


więcej


Stojak
LUX 5

Cena:
418,20


więcej


Stojak
BOLEK 5

Cena:
738,00


więcej


Kosz
STAR

Cena:
565,80


więcej


Kosze betonowe w promocjiKosz
VERONA

Cena:
356,70


więcej
Dzięki stabilnej i solidnej konstrukcji, ławki betonowe są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Doskonale nadają się do wykorzystania w przestrzeni miejskiej, gdzie właśnie te cechy są najbardziej cenione. Masywna konstrukcja z powodzeniem oprze się wandalom. Mechaniczne uszkodzenie takiej ławki nie jest łatwe. Dlatego warto wykorzystywać je również tam, gdzie jest dużo młodzieży. Mogą się one oprzeć nawet najbardziej wymyślnym pomysłom wandali.

Beton, używany do odlania konstrukcji takiej ławki, jest odporny na warunki atmosferyczne. Niska temperatura, wysoka wilgotność, czy palące promienie słońca i wysuszający powierzchnię wiatr - wszystko to wpływa na materiały z których zazwyczaj wykonuje się ławki. Dlatego większość z nich wymaga konserwacji. W przypadku betonowych odlewów ławek, wybiera się mieszanki, które pozwalają ominąć tego rodzaju problemy. Porządnie wykonana ławka betonowa może służyć przez wiele lat.

Ławki betonowe mają też odpowiedni ciężar, co sprawia, że bardzo trudno je usunąć, bez specjalistycznego sprzętu. Oznacza to, że o wiele rzadziej odnotowuje się próby kradzieży tych ławek. Dzięki temu raz ustawione w jednym miejscu ławki, mogą być z powodzeniem eksploatowane przez użytkowników. Nie ma konieczności stałego kontrolowania liczby ławek na danej przestrzeni.

Betonowe konstrukcje ławek miejskich dobrze sprawdzają się wśród nowoczesnej i futurystycznej architektury. Kamień, szkło i podobne, również betonowe struktury ścian otaczających place i ulice budynków, to idealne rozwiązanie, pozwalające dobrze wpasować takie ławki w stylistykę miejskiego krajobrazu.

Współcześnie beton zdaje się wracać do łask. Coraz częściej jest doceniany za swoje parametry budowlane. Od początków architektury modernistycznej, zauważa się jego walory estetyczne. Odpowiednio uformowany odlew betonowy może tak dobrze wpasować się w otoczenie, że wyda się częścią architektonicznego planu

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15
  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89
  • E-mail: biuro@parkaria.pl