Twój koszyk jest pusty

22 750 19 89

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Ławka betonowa DALILA

 
 
+

Dane techniczne ławki:

Kamień płukany, grysy

Listwy wykonane z drewna iglastego

Wymiary ławki:

Wysokość całkowita : 60 cm
Długość :100 cm
Szerokość : 100 cm

Grubość desek : 4 cm

Waga : 260 kg
 
Opis:

Wolnostojąca ławka betonowa DALILA w niekonwencjonalnym, mocnym miejskim stylu w kształcie klasycznego kwadratu z finezyjnym siedziskiem na górze. Stabilnie osadzona na grysowej figurze nada charakteru każdej nowoczesnej przestrzeni miejskiej. Dzięki modernistycznej sylwetce zamkniętej w kwadracie o wymiarach 100x100 cm ograniczeniem staje się jedynie wyobraźnia, gdyż ławkę można łączyć w dowolnej kombinacji. Ławka betonowa DALILA to świetny sposób na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej, a przy tym dzięki jej budowie występuje zmniejszone ryzyko uszkodzenia przez pogodę lub atak wandali. Istnieje możliwość zmiany koloru bazy ławki jak i siedziska. Niecodzienny projekt i nowoczesne rozwiązanie w tworzeniu małej architektury miejskiej przekonują do siebie każdego. Ławka betonowa DALILA dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej:
  • - grys: kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono, grys biało-czarny 1, grys biało-czarny 2, granitowy, sjenitowy, biały, grys biały na białym cemencie,
  • - listwy: mahoń, orzech ciemny, palisander, dąb, sosna, teak.

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15

  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.