Ławka parkowa IWONA z oparciem

Kategoria: Ławki stalowe

Charakterystyka ławki:

Deski : drewno iglaste, malowane lakierobejcą
Nogi : profil stalowy 40x80 mm, malowane farbami proszkowymi

Opcja: nogi ocynkowane galwanicznie i malowane proszkowo

Wymiary:

długość : 180 cm
wysokość całkowita : 79 cm
wysokość siedziska : 45 cm
głębokość siedziska : 45 cm

Montaż:

Standard: za pomocą śrub bezpośrednio do podłoża
Opcja: kotwy do zabetonowania w gruncie

Opis:

Dzięki pomysłowej stalowej konstrukcji i wygodzie wykonanych z drewna siedziska i oparcia, ławka parkowa IWONA jest jednym z ciekawszych rozwiązań dla nowoczesnego miasta. Modernistyczny kształt świetnie sprawdzi się nie tylko w parkach, ale i w przestrzeni współczesnych miast.

Zastosowanie:

Parki, deptaki i inne miejsca użyteczności publicznej.

Długość 180 cm
Nogi stal malowana
Deski malowane lakierobejcą
Zapytaj o produkt

Produkty dnia

Kosz stalowy na śmieci RIVOLIKosz
RIVOLI

Cena:
280,00
Netto

więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
390,00
Netto


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
490,00
Netto


więcej


Stojak
LUX 5

Cena:
220,00
Netto


więcej


Stojak
BOLEK 5

Cena:
305,00
Netto


więcej


Kosz
STAR

Cena:
360,00
Netto


więcej


Kosze betonowe w promocjiKosz
VERONA

Cena:
243,00
Netto


więcej
Solidnie wykonane ławki stalowe mogą być doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich ciągów komunikacyjnych. Dobrze sprawdzą się przede wszystkim przy miejskich chodnikach, ale także przy budynkach użyteczności publicznej, firmach czy obiektach sportowych. Ławki stalowe łączą w sobie nowoczesny wygląd i wytrzymałość. Dobór odpowiedniego modelu, gwarantuje również wygodę użytkowania w konkretnej lokalizacji.

Wykorzystanie stali do produkcji elementów konstrukcyjnych ławki powoduje, że wykonane w ten sposób wzory świetnie komponują się przede wszystkim z nowoczesną architekturą. Dobrze odnajdują się również w zabytkowej stylistyce modernistycznej, która rozwijała się w europejskich miastach od początku XX wieku. Ławki stalowe można wykorzystać również wewnątrz dużych budowli, takich jak dworce czy nowoczesne centra handlowe, w których sprawdzą się równie dobrze, jak w otwartej przestrzeni miejskiej.

Wytrzymałość stali, z której wykonane są elementy konstrukcyjne, sprawia że tego rodzaju ławki budzą zaufanie. Odpowiedni dobór materiałów pozwala na stworzenie mocnych i odpornych konstrukcji, doskonale nadających się do wykorzystania w przestrzeni publicznej.
Ławki stalowe są mocne i wytrzymałe, nadają się do codziennej eksploatacji, nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie korzystać z nich będzie wiele osób.

W zależności od lokalizacji, w jakiej ławki stalowe mają funkcjonować, warto dobrać model, który będzie najlepiej korespondował z otoczeniem. Dotyczy to nie tylko kwestii estetycznych, ale również możliwości odpowiedniego wykorzystania tego, jak ławka wygląda i jakie możliwości oferuje. W zależności od szerokości ciągów komunikacyjnych warto wybierać takie modele, które dobrze się wpasują w otoczenie, tak aby dało się komfortowo korzystać z ławki, nie utrudniając jednocześnie ruchu pieszym. Wiele zależy tu od szerokości ławki, głębokości jej siedziska, a nawet samego kształtu.

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15
  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89
  • E-mail: biuro@parkaria.pl