Ławka żeliwna Miejska bez oparcia

Kategoria: Ławki żeliwne

Charakterystyka ławki:

deski : świerkowe, malowane dwukrotnie lakierobejcą
nogi : odlewy żeliwne, malowane na kolor czarny

Wymiary:

wysokość siedziska : 42 cm
długość : 170 cm
waga : ok 35 kg

Montaż:

• za pomocą śrub bezpośrednio do podłoża

Opis:

Popularna ławka żeliwna Miejska bez oparcia to klasyka w najszlachetniejszym wydaniu. Podstawa ławki stworzona z odlewów żeliwnych pomalowanych na czarno. Wygodne siedzisko ławki zostało wykonane z desek świerkowych, a następnie dwukrotnie pomalowane lakierobejcą, aby zabezpieczyć je przed warunkami pogodowymi o każdej porze roku. Montowana za pomocą śrub bezpośrednio do podłoża. Miejską ławkę żeliwną można jeszcze lepiej dopasować do przestrzeni, w jakiej ma zostać zamontowana, dzięki dostępnej gamie kolorystycznej desek w odcieniach: mahoń, palisander, orzech ciemny, tik, dąb. Szerokie, praktyczne siedzisko zapewnia komfortowy odpoczynek. Całość idealnie spajają żeliwne nogi w bardzo stylowym kształcie. Ławka o standardowych wymiarach - 170 cm długości. W porównaniu do innych modeli, ławka żeliwna Miejska bez oparcia jest stosunkowo lekka - waży około 35 kg. Dostępna także w wersji z oparciem. Idealnie odnajdzie się wszędzie tam, gdzie pojawiają się ludzie i chwila na odpoczynek np. w parkach, alejkach, placach zabaw czy centrum miasta.


 

Więcej informacji pod numerem: 22 750 19 89 lub 501 15 16 15
Długość 170 cm
Nogi żeliwne
Deski malowane lakierobejcą
Zapytaj o produkt

Produkty dnia

Kosz stalowy na śmieci RIVOLIKosz
RIVOLI

Cena:
tel.


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
tel.


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
tel.


więcej


Stojak
LUX 5

Cena:
tel.


więcej


Stojak
BOLEK 5

Cena:
tel.


więcej


Kosz
STAR

Cena:
tel.


więcej


Kosze betonowe w promocjiKosz
VERONA

Cena:
tel.


więcej
Solidne ławki żeliwne to bardzo dobry sposób na odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni publicznej. Idealnie sprawdzają się do wykorzystania przy ulicach, w parkach i na miejskich skwerach. Odlewy żeliwne pozwalają na stworzenie trwałych konstrukcji, które charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dobrze dobrany wzór ławki żeliwnej sprawia, że pełni ona również funkcje estetyczne, stając się równocześnie ozdobą miejsca, w którym została postawiona. Takie ławki świetnie się sprawdzają w miejscach, które wymagają specjalnej oprawy, takich jak starówki, obiekty zabytkowe czy miejsca o szczególnym znaczeniu dla lokalnej społeczności.

Wybór ławek żeliwnych może być podyktowany ich eleganckim wyglądem, ale nie tylko. Warto je brać pod uwagę również w sytuacji gdy inwestycja wymaga zastosowania trwałych wyrobów, które będą intensywnie eksploatowane. W tej sytuacji wytrzymałość żeliwa nie ma sobie równych. Dlatego właśnie tego rodzaju ławki zazwyczaj stosuje się w miejscach, gdzie najczęściej pojawiają się turyści. Ze względu na wytrzymałość, wybór ławek żeliwnych jest również o wiele bardziej opłacalny, ponieważ będą służyły dłużej, niż te wykonane z innego materiału.

Odlewane ławki żeliwne bardzo dobrze imitują stare wzory, które znamy z przedwojennych fotografii. Nawet jeżeli nie wyglądają z pewnych względów tak samo, doskonale wpasowują się w rewitalizowane obszary miasta, przywracając klimat dawnych miejsc, który do niedawna wydawał się już zupełnie stracony. Dzięki nim przywrócona zostaje również funkcja użytkowa wielu fragmentów miasta, w których można teraz usiąść, bo podziwiać odnowioną architekturę.

Stabilna konstrukcja ławek żeliwnych powoduje, że niewiele trzeba, by stały się one prawdziwym przebojem małej architektury miejskiej. Wystarczy dodać wygodne siedzisko, by szybko okazało się, że to jedne z najbardziej obleganych ławek w całym mieście.

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15
  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89
  • E-mail: biuro@parkaria.pl