Skip to main content

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Słupek parkingowy betonowy Bartek 41-324

 
 
Cena: 196,80

Dane techniczne:

Kamień płukany, grysy
Waga: około 90 kg

Wymiary:

Wysokość: 41 cm
Podstawa: 32x32 cm

Kolorystyka:

kamień rzeczny
kamień rzeczny barwiony na czerwono
grys biało-czarny 1 (dopłata + 15%)
grys czarno-biały 2 (dopłata + 15%)
grys granitowy
grys sjenitowy
grys biały na szarym cemencie (dopłata + 15%)
grys biały na białym cemencie (dopłata + 15%)

Sposoby montażu:

Słupek wolno-stojący
Kotwienie do podłoża za pomocą pręta (dołączany do każdego słupka)

Opcja (dodatkowo płatne):

Do każdego słupka/pala możecie Państwo domówić "uszy" do mocowania łańcucha.

Opis:

"Pal betonowy Bartek 41/324" to niedrogi, kompaktowy i estetyczny słupek betonowy oferowany przez Parkarię za 196,80 zł. Jest to mniejszy i lżejszy model w serii produktów betonowych, ważący około 90 kg. Jego wymiary to 41 cm wysokości i podstawa 32x32 cm, co sprawia, że jest idealny do zastosowań w miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

W zakresie wykończenia, dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych, w tym kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono oraz różne rodzaje grysów, z których niektóre wiążą się z dodatkową dopłatą 15%. Takie zróżnicowanie pozwala na dopasowanie słupka do indywidualnych potrzeb estetycznych i funkcjonalnych.

Słupek można montować na dwa sposoby: jako wolnostojący lub kotwiony do podłoża za pomocą dołączonego pręta. Istnieje również opcja zamówienia "uszu" do mocowania łańcucha, co zwiększa jego funkcjonalność.

Z uwagi na swoją wielkość, "Pal betonowy Bartek 41/324" jest szczególnie odpowiedni do użytku w mniejszych przestrzeniach miejskich, takich jak chodniki, aleje parkowe czy ograniczone przestrzenie komercyjne, gdzie pełni funkcje bezpieczeństwa, kontroli dostępu, czy też stanowi estetyczny element małej architektury.