Skip to main content

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Słupek parkingowy betonowy Bartek 39-333

 
 
Cena: 247,23

Dane techniczne:

Kamień płukany, grysy
Waga: około 80 kg

Wymiary:

Wysokość: 39 cm
Podstawa: 40x40 cm

Kolorystyka:

kamień rzeczny
kamień rzeczny barwiony na czerwono
grys biało-czarny 1 (dopłata + 15%)
grys czarno-biały 2 (dopłata + 15%)
grys granitowy
grys sjenitowy
grys biały na szarym cemencie (dopłata + 15%)
grys biały na białym cemencie (dopłata + 15%)

Sposoby montażu:

Słupek wolno-stojący
Kotwienie do podłoża za pomocą pręta (dołączany do każdego słupka)

Opcja (dodatkowo płatne):

Do każdego słupka/pala możecie Państwo domówić "uszy" do mocowania łańcucha.

Opis:

"Pal betonowy Bartek 39/333" oferowany przez Parkarię za 247,23 zł, to wyjątkowo estetyczny i funkcjonalny słupek betonowy, zaprojektowany do wykorzystania w przestrzeniach miejskich i krajobrazowych. Jego waga wynosi około 80 kg, co zapewnia dobrą stabilność, a jednocześnie pozwala na łatwy montaż i przenoszenie.

Wymiary słupka to 39 cm wysokości i podstawa o wymiarach 40x40 cm, co sprawia, że jest on doskonały do różnorodnych aranżacji przestrzennych, zarówno w miejscach publicznych, jak i prywatnych. Słupek wykonany jest z kamienia płukanego lub grysu, co nie tylko gwarantuje jego trwałość, ale także nadaje mu elegancki wygląd.

Dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, w tym naturalny kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono, różne rodzaje grysów, takich jak granitowy czy sjenitowy, z niektórymi opcjami niosącymi za sobą dodatkową dopłatę 15%. Takie zróżnicowanie umożliwia dopasowanie słupka do konkretnych potrzeb estetycznych i funkcjonalnych danej przestrzeni.

Słupek może być montowany na dwa sposoby: jako element wolnostojący lub kotwiony do podłoża za pomocą dołączonego pręta, co zapewnia dodatkową wszechstronność. Istnieje również możliwość zamówienia "uszu" do mocowania łańcucha, co zwiększa jego funkcjonalność.

Idealnie nadaje się do ograniczania dostępu pojazdów, jako punkt montażu dla łańcuchów, czy też jako dekoracyjny element w przestrzeni publicznej lub prywatnej. Jego wytrzymała konstrukcja i różnorodność wykończeń czynią go odpowiednim wyborem dla parków, placów, chodników oraz innych miejskich i prywatnych przestrzeni. "Pal betonowy Bartek 39/333" łączy funkcjonalność z estetyką, oferując trwałe i atrakcyjne rozwiązanie do zarządzania przestrzenią.