Skip to main content

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Słupek parkingowy betonowy BARTEK 60-302

 
 
Cena: 254,61

Dane techniczne:

Kamień płukany, grysy
Waga: około 75 kg

Wymiary:

Wysokość: 60 cm
Średnica górna: 20 cm
Średnica dolna: 35 cm

Kolorystyka:

kamień rzeczny
kamień rzeczny barwiony na czerwono
grys biało-czarny 1 (dopłata + 15%)
grys czarno-biały 2 (dopłata + 15%)
grys granitowy
grys sjenitowy
grys biały na szarym cemencie (dopłata + 15%)
grys biały na białym cemencie (dopłata + 15%)

Sposoby montażu:

Słupek wolno-stojący
Kotwienie do podłoża za pomocą pręta (dołączany do każdego słupka)

Opcja (dodatkowo płatne):

Do każdego słupka/pala możecie Państwo domówić "uszy" do mocowania łańcucha.

Opis:

Słupek betonowy Bartek 60 cm od Parkaria Mała Architektura to wytrzymały i elegancki element małej architektury, idealny do zastosowania w przestrzeniach miejskich. Wykonany z kamienia płukanego i grysów, słupek ten łączy w sobie estetykę z trwałością, stanowiąc funkcjonalny i atrakcyjny dodatek do każdego miejskiego krajobrazu.

Produkt charakteryzuje się imponującą wagą około 75 kg, co zapewnia jego stabilność i wytrzymałość w różnych warunkach atmosferycznych. Jego wysokość to 60 cm, co czyni go doskonale widocznym, jednocześnie nie dominującym w przestrzeni. Średnica górna słupka wynosi 20 cm, natomiast dolna – 35 cm, co zapewnia odpowiednie proporcje i solidność konstrukcji.

Bartek 60 cm oferowany jest w różnorodnej palecie kolorystycznej, co umożliwia dopasowanie go do indywidualnych potrzeb i preferencji estetycznych. Wśród dostępnych opcji znajdują się m.in. kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono, grys biało-czarny, grys czarno-biały, grys granitowy, grys sjenitowy oraz grys biały na szarym lub białym cemencie. Możliwość dopłaty za niektóre warianty kolorystyczne pozwala na jeszcze większą personalizację produktu.

Słupek montowany jest na dwa sposoby: jako element wolno stojący lub kotwiony do podłoża za pomocą pręta, co jest dołączane do każdego egzemplarza. Daje to pewność stabilności i trwałości instalacji. Dodatkowo, istnieje opcja zamówienia "uszu" do mocowania łańcucha, co jest szczególnie przydatne w miejscach wymagających dodatkowego zabezpieczenia lub ograniczenia dostępu.

Słupek betonowy Bartek 60 cm jest idealnym rozwiązaniem dla miast i gmin poszukujących efektywnych i estetycznych sposobów na organizację przestrzeni publicznej. Jego uniwersalny design i trwała konstrukcja sprawiają, że jest to doskonały wybór dla różnorodnych lokalizacji, takich jak parki, place, alejki, czy strefy pieszego ruchu.