Skip to main content

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Słupek parkingowy betonowy BARTEK 80-306

 
 
Cena: 418,20

Dane techniczne:

Kamień płukany, grysy
Waga: około 140 kg

Wymiary:

Wysokość: 80 cm
Średnica górna: 27 cm
Średnica dolna: 40 cm

Kolorystyka:

kamień rzeczny
kamień rzeczny barwiony na czerwono
grys biało-czarny 1 (dopłata + 15%)
grys czarno-biały 2 (dopłata + 15%)
grys granitowy
grys sjenitowy
grys biały na szarym cemencie (dopłata + 15%)
grys biały na białym cemencie (dopłata + 15%)

Sposoby montażu:

Słupek wolno-stojący
Kotwienie do podłoża za pomocą pręta (dołączany do każdego słupka)

Opcja (dodatkowo płatne):

Do każdego słupka/pala możecie Państwo domówić "uszy" do mocowania łańcucha.

Opis:

Słupek betonowy Bartek 80 cm, oferowany przez Parkaria Mała Architektura, jest doskonałym przykładem połączenia funkcjonalności z estetyką w małej architekturze miejskiej. Wykonany z wysokiej jakości kamienia płukanego i grysów, ten solidny słupek wyróżnia się nie tylko trwałością, ale także eleganckim wyglądem, dopasowując się do różnorodnych przestrzeni publicznych.

Waga słupka to około 140 kg, co gwarantuje jego stabilność i odporność na warunki atmosferyczne oraz mechaniczne. Wysokość 80 cm czyni go wystarczająco widocznym, jednocześnie nie dominującym w krajobrazie. Średnica górna wynosi 27 cm, natomiast dolna 40 cm, co zapewnia harmonijne proporcje i solidność konstrukcji.

Różnorodność kolorystyczna produktu pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb i charakteru otoczenia. Dostępne są różne warianty, takie jak kamień rzeczny, kamień rzeczny barwiony na czerwono, grys biało-czarny, grys czarno-biały, grys granitowy, grys sjenitowy, a także grys biały na szarym lub białym cemencie. Za niektóre z tych opcji kolorystycznych naliczana jest dodatkowa dopłata.

Montaż słupka jest możliwy na dwa sposoby: jako wolno-stojący element lub kotwiony do podłoża za pomocą pręta, co jest dołączane do każdego egzemplarza. Ta elastyczność montażu sprawia, że słupek może być łatwo zainstalowany w różnych lokalizacjach, od parków po place miejskie.

Opcjonalnie, do słupka można domówić "uszy" do mocowania łańcucha, co jest szczególnie przydatne w miejscach wymagających dodatkowego ograniczenia dostępu lub zabezpieczenia.

Słupek betonowy Bartek 80 cm to idealne rozwiązanie dla miast i gmin poszukujących trwałych, estetycznych i funkcjonalnych elementów małej architektury. Jego uniwersalny design i solidna konstrukcja sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla różnorodnych przestrzeni publicznych, takich jak aleje, parki, place czy strefy piesze. Słupek ten nie tylko wzbogaca estetykę miejską, ale również pełni praktyczną funkcję, pomagając w organizacji i zabezpieczaniu przestrzeni publicznych.