22 750 19 89

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

  • Potrzebujesz wyceny wraz z dostawą?

    • Zadzwoń pod numer 501 15 16 15
    • Napisz e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • lub skorzystaj z formularza "zapytaj o produkt" umieszczony przy każdym produkcie.

Stojaki rowerowe

Producent stojaków rowerowych.

Rowery w mieście to idealna alternatywa dla samochodów. Oczywiście pod warunkiem, że jadąc do pracy do szkoły znajdzie się miejsce wyposażone w wysokiej jakości stojaki do rowerów, gdzie można je bezpiecznie zaparkować. Dlatego też wraz z rosnącym zainteresowaniem ekologicznym stylem życia, wzrasta też zapotrzebowanie na stojaki rowerowe. Parkingi rowerowe są niezębne wszędzie tam, gdzie mieszkańcy chcieliby móc zostawić rower: przy szkołach, urzędach, zakładach pracy czy nawet centrach handlowych i większych sklepach. To wszystko miejsca, do których warto jechać rowerem, zamiast samochodem. Zwłaszcza ze względu na problemy z parkowaniem. W taki miejscu stojak rowerowy doskonale się sprawdzi.

Oferta stojaków rowerowych.

Rowery w miastach to idealny lek na korki, zatrute powietrze i coraz więcej miejsc jest wyposażone w bezpieczne stojaki na rower. Mniej ludzi we własnych samochodach – to prawdziwie ekologiczne rozwiązanie. Na dodatek codzienna jazda na rowerze wspomaga pracę nad kondycją fizyczną, jest więc korzystna dla zdrowia. Co prawda daleko nam jeszcze do miast, takich jak Amsterdam, gdzie każdego ranka tłumy Holendrów jadą do pracy na rowerach, ale już teraz widać pozytywne efekty promocji rowerowego ducha. Dlatego stojaki na rower są coraz bardziej potrzebne.

Funkcjonalne stojaki rowerowe w których warto zaparkować rower.

Dobrym pomysłem jest ustawianie stojaków rowerowych w miejscach o dobrej komunikacji np. w pobliżu węzłów autobusowych czy tramwajowych, gdzie spotyka się w jednym miejscu sporo linii. Umożliwi to dojazd rowerem do punktu, w którym można się przesiąść na komunikację miejską i w takich miejscach właśnie stojaki rowerowe spotykamy. Stabilny stojak stojak do rowerów powinien być stawiany przy dworcach i przystankach kolejowych. Dotyczy to zwłaszcza obszarów, z których ludzie dojeżdżają do pracy do większych miejscowości.

Żeliwne stojaki rowerowe.

Nowoczesne stojaki rowerowe wysokiej jakości oferują możliwość bezpiecznego pozostawienia i przypięcia pojazdu, bez obawy, że rower przewróci się, lub zostanie przez kogoś ukradziony lub uszkodzony. Dlatego bardzo ważny jest dobór odpowiedniego stojaka. Zdarza się że taki pojazd pozostaje w stojaku rowerowym nawet przez kilka godzin. Musi on więc być bardzo stabilny. Dlatego często stosuje się cięższe stojaki do rowerów, które są przytwierdzane do podłoża.

Parkaria

Nasza firma powstała w 2009 roku. Zajmujemy się produkcją elementów małej architektury miejskiej.
W naszej ofercie znajdziesz wiele modelów ławek parkowych (betonowych, stalowych i żeliwnych), kosze na śmieci zewnętrzne, stojaki rowerowe, stoły piknikowe, słupki miejskie oraz donice drewniane.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt z nami