Stojak VENLO 150

Kategoria: Stojaki rowerowe

Charakterystyka:

  • konstrukcja stojaka - stal ocynkowana
  • ilość stanowisk - 3-5

Wymiary:

  • długość - 150 cm
  • wysokość - 35 cm
  • szerokość - 35 cm

Montaż:

  • stojak rowerowy mocowany za pomocą śrub, bezpośrednio do podłoża

Opis:

Stojak rowerowy VENLO 150 w cieszącym się popularnością, spiralnym kształcie. Zapewni bezpieczny postój od 3 do 5 rowerów z obu stron. Mocna konstrukcja, wykonana ze stali ocynkowanej, zapewnia mu stabilność oraz wieloletnią trwałość. Stojak rowerowy VENLO liczy 150 centymetrów długości. Sprawia to, że najlepiej będzie on spełniał swoją rolę w miejscach, w których na co dzień parkuje więcej rowerów, a zatem w większych przestrzeniach miejskich. Stojak ożywi niemal każdą zabudowę miejską, w której się znajdzie - zarówno te w tradycyjnym oraz współczesnym klimacie. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przebywają rodziny z dziećmi, amatorzy jednośladów, a także w ruchliwych miejscach. Stojak rowerowy VENLO 150 można stabilnie zamontować do podłoża, bez obawy o kradzież lub uszkodzenia. To solidny i trwały element małej architektury miejskiej. Gwarantuje bezpieczne parkowanie przez wiele lat oraz bezproblemowe użytkowanie. Dostępny w naszym sklepie także w krótszej wersji z możliwością łączenia modułowego.

Masz pytania? - zadzwoń: 501 15 16 15

Stanowiska 3-5
Powłoka ocynk
Montaż przykręcany
Zapytaj o produkt

Produkty dnia

Kosz stalowy na śmieci RIVOLIKosz
RIVOLI

Cena:
280,00
Netto

więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
390,00
Netto


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
490,00
Netto


więcej


Stojak
LUX 5

Cena:
220,00
Netto


więcej


Stojak
BOLEK 5

Cena:
305,00
Netto


więcej


Kosz
STAR

Cena:
360,00
Netto


więcej


Kosze betonowe w promocjiKosz
VERONA

Cena:
243,00
Netto


więcej
Rowery w mieście to idealna alternatywa dla samochodów. Oczywiście pod warunkiem, że jadąc do pracy do szkoły znajdzie się miejsce, gdzie można je bezpiecznie zaparkować. Dlatego też wraz z rosnącym zainteresowaniem ekologicznym stylem życia, wzrasta też zapotrzebowanie na stojaki rowerowe. Są one niezębne wszędzie tam, gdzie mieszkańcy chcieliby móc zostawić rower: przy szkołach, urzędach, zakładach pracy czy nawet centrach handlowych i większych sklepach. To wszystko miejsca, do których warto jechać rowerem, zamiast samochodem. Zwłaszcza ze względu na problemy z parkowaniem.

Rowery w miastach to idealny lek na korki i zatrute powietrze. Mniej ludzi we własnych samochodach – to prawdziwie ekologiczne rozwiązanie. Na dodatek codzienna jazda na rowerze wspomaga pracę nad kondycją fizyczną, jest więc korzystna dla zdrowia. Co prawda daleko nam jeszcze do miast, takich jak Amsterdam, gdzie każdego ranka tłumy Holendrów jadą do pracy na rowerach, ale już teraz widać pozytywne efekty promocji rowerowego ducha. Dlatego stojaki rowerowe są coraz bardziej potrzebne.

Dobrym pomysłem jest ustawianie stojaków rowerowych w miejscach o dobrej komunikacji np. w pobliżu węzłów autobusowych czy tramwajowych, gdzie spotyka się w jednym miejscu sporo linii. Umożliwi to dojazd rowerem do punktu, w którym można się przesiąść na komunikację miejską. Stojki rowerowe powinny też być stawiane przy dworcach i przystankach kolejowych. Dotyczy to zwłaszcza obszarów, z których ludzie dojeżdżają do pracy do większych miejscowości.

Nowoczesne stojaki rowerowe oferują możliwość bezpiecznego pozostawienia i przypięcia pojazdu, bez obawy, że rower przewróci się, lub zostanie przez kogoś ukradziony lub uszkodzony. Zdarza się że taki pojazd pozostaje w stojaku rowerowym nawet przez kilka godzin. Musi on więc być bardzo stabilny. Dlatego często stosuje się stojaki fundamentowane, które są przytwierdzane do podłoża

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15
  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89
  • E-mail: biuro@parkaria.pl