Skip to main content

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Stojak LUX 3

 
 
Cena: 280,00

Gwarantowana dostawa stojaka na 3 rowery to 10 dni od daty złożenia zamówienia.

Koszt wysyłki jednego stojaka rowerowego to 86,10 zł

Charakterystyka:

  • konstrukcja stojaka - stal ocynkowana
  • ilość stanowisk - 3

Wymiary:

  • długość - 81 cm
  • wysokość - 25 cm
  • szerokość - 40 cm

Montaż:

  • stojak ma 3 rowery mocowany za pomocą śrub, bezpośrednio do podłoża

Stojak Rowerowy Lux 3 - podstawowe informacje

Szukasz niezawodnego rozwiązania do przechowywania rowerów, które będzie zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie dopasowane do miejskiego krajobrazu? Stojak rowerowy Lux 3 (możliwość parkowania 3 rowerów) to produkt, który spełni wszystkie te kryteria. Wykonany z wysokiej jakości stali, pokrytej warstwą ocynku w wersji podstawowej - stal ocynkowana, gwarantuje długotrwałą odporność na korozję oraz inne czynniki zewnętrzne. Istnieje możliwość pomalowania stojaka. Jego solidna konstrukcja zapewnia stabilne i bezpieczne oparcie dla trzech rowerów, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodzin, grup przyjaciół lub wspólnot mieszkaniowych. Stojak przystosowany jest do parkowania obustronnego.

Ocynkowana powłoka stojaka

Oprócz aspektów praktycznych, typ Lux 3 wyróżnia się również swoim nowoczesnym designem. Elegancka, minimalistyczna forma będzie pasować do różnorodnych przestrzeni, od nowoczesnych po te o bardziej klasycznym charakterze. Jego kompaktowe wymiary (szerokość stojaka: 81 cm, 25 cm wysokości, 40 cm głębokości) pozwalają na umieszczenie go w wygodnym miejscu, nie zajmując przy tym zbyt wiele przestrzeni.

Trzy stanowiska

Montaż stojaka jest prosty i intuicyjny, dzięki czemu możesz szybko i łatwo zainstalować go w wybranym miejscu, używając do tego celu śrub montażowych. Taka forma montażu zapewnia dodatkową stabilność i bezpieczeństwo przechowywanych rowerów.

Możliwość przypięcia roweru

Stojak rowerowy Lux 3 w wersji ocynkowanej to nie tylko praktyczne, ale i estetyczne rozwiązanie, które z pewnością podniesie standard każdej przestrzeni miejskiej, zachęcając mieszkańców do częstszego wybierania roweru jako środka transportu. Wybierając ten model, inwestujesz w trwałość, bezpieczeństwo i design, co sprawia, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie wygodę i styl w miejskiej przestrzeni.

Podobne produkty

Stojak na rowery LUX-2

Stojak na rowery LUX-2
Cena: 230,00

Stojak na rowery LUX-5

Stojak na rowery LUX-5
Cena: 380,00

Stojak na rowery LUX-4

Stojak na rowery LUX-4
Cena: 330,00