Stojak BOLEK 4

Kategoria: Stojaki rowerowe

Charakterystyka:

  • konstrukcja stojaka - stal ocynkowana
  • ilość stanowisk - 4

Wymiary:

  • długość - 135 cm
  • wysokość - 40 cm
  • szerokość - 54 cm

Montaż:

  • stojak rowerowy mocowany za pomocą śrub, bezpośrednio do podłoża

Opis:

Dobrze znany z ulicznych krajobrazów stojak rowerowy BOLEK 4 w wersji z czterema stanowiskami postojowymi. Konstrukcja stojaka powstała ze stali ocynkowanej, dzięki temu będzie on służył użytkującym przez lata. Kompozycja stojaka została utworzona w sposób dwupoziomowego, dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest parkowanie wszystkich rodzajów jednośladów, także tych z hamulcami tarczowymi. Przemyślana konstrukcja sprawia, że właściciele takich jednośladów mogą parkować swoje pojazdy bez obaw o ich uszkodzenie. Wersja stojaka rowerowego BOLEK 4 posiada cztery miejsca parkingowe i najlepiej sprawdzi się w miejscach, gdzie przebywa dużo cyklistów. Solidne wykonanie idealnie stawi czoła intensywnemu eksploatowaniu. Budowa miejsca postojowego dla rowerów umożliwia ułożenie szeregowe. Idealnie sprawdzi się też przy tworzeniu większych kompleksów. Stojak rowerowy BOLEK 4, dzięki swoim łagodnym kształtom jest bardzo uniwersalny, co pozwala mu na odnalezienie się we wszystkich przestrzeniach miejskich. Montaż odbywa się poprzez przykręcenie do podłoża. Model dostępny w różnych wersjach liczby stanowisk.

Masz pytania? - zadzwoń: 501 15 16 15

Stanowiska 4
Powłoka ocynk
Montaż przykręcany
Zapytaj o produkt

Produkty dnia

Kosz stalowy na śmieci RIVOLIKosz
RIVOLI

Cena:
280,00
Netto

więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
390,00
Netto


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
490,00
Netto


więcej


Stojak
LUX 5

Cena:
220,00
Netto


więcej


Stojak
BOLEK 5

Cena:
305,00
Netto


więcej


Kosz
STAR

Cena:
360,00
Netto


więcej


Kosze betonowe w promocjiKosz
VERONA

Cena:
243,00
Netto


więcej
Rowery w mieście to idealna alternatywa dla samochodów. Oczywiście pod warunkiem, że jadąc do pracy do szkoły znajdzie się miejsce, gdzie można je bezpiecznie zaparkować. Dlatego też wraz z rosnącym zainteresowaniem ekologicznym stylem życia, wzrasta też zapotrzebowanie na stojaki rowerowe. Są one niezębne wszędzie tam, gdzie mieszkańcy chcieliby móc zostawić rower: przy szkołach, urzędach, zakładach pracy czy nawet centrach handlowych i większych sklepach. To wszystko miejsca, do których warto jechać rowerem, zamiast samochodem. Zwłaszcza ze względu na problemy z parkowaniem.

Rowery w miastach to idealny lek na korki i zatrute powietrze. Mniej ludzi we własnych samochodach – to prawdziwie ekologiczne rozwiązanie. Na dodatek codzienna jazda na rowerze wspomaga pracę nad kondycją fizyczną, jest więc korzystna dla zdrowia. Co prawda daleko nam jeszcze do miast, takich jak Amsterdam, gdzie każdego ranka tłumy Holendrów jadą do pracy na rowerach, ale już teraz widać pozytywne efekty promocji rowerowego ducha. Dlatego stojaki rowerowe są coraz bardziej potrzebne.

Dobrym pomysłem jest ustawianie stojaków rowerowych w miejscach o dobrej komunikacji np. w pobliżu węzłów autobusowych czy tramwajowych, gdzie spotyka się w jednym miejscu sporo linii. Umożliwi to dojazd rowerem do punktu, w którym można się przesiąść na komunikację miejską. Stojki rowerowe powinny też być stawiane przy dworcach i przystankach kolejowych. Dotyczy to zwłaszcza obszarów, z których ludzie dojeżdżają do pracy do większych miejscowości.

Nowoczesne stojaki rowerowe oferują możliwość bezpiecznego pozostawienia i przypięcia pojazdu, bez obawy, że rower przewróci się, lub zostanie przez kogoś ukradziony lub uszkodzony. Zdarza się że taki pojazd pozostaje w stojaku rowerowym nawet przez kilka godzin. Musi on więc być bardzo stabilny. Dlatego często stosuje się stojaki fundamentowane, które są przytwierdzane do podłoża

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15
  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89
  • E-mail: biuro@parkaria.pl