Stojak SPIRALA NOMI 100

Kategoria: Stojaki rowerowe

Charakterystyka:

 • konstrukcja stojaka - stal
 • zabezpieczenie - stojak ocynkowany lub malowany
 • ilość stanowisk - 2-3

Wymiary:

 • długość - 100 cm
 • wysokość - 50 cm
 • szerokość - 30 cm

Montaż:

 • stojak rowerowy mocowany za pomocą śrub, bezpośrednio do podłoża
 • przedłużone słupki do zabetonowania/wkopania w ziemi

Opis:

Nowoczesna i ciekawa propozycja stojaka rowerowego w nietypowym kształcie o nazwie NOMI 100. Na solidne wykonanie stojaka składają się dwie, mocne nogi oraz spiralna konstrukcja - wszystkie elementy wykonane ze stali i zabezpieczone poprzez malowanie lub ocynkowanie. Stojak rowerowy NOMI 100 dzięki profesjonalnemu wykonaniu będzie przez wiele lat służył jako bezpieczne miejsce parkingowe dla jednośladów. Jego długość licząca 100 centymetrów sprawia, że dedykowany jest 2-3 rowerom, w zależności od ich wielkości. Idealnie dopełni mniejsze przestrzenie architektury miejskiej. Odważne połączenie mocnych i łagodnych kształtów nadaje mu charakteru i sprawia, że przyciąga on wzrok. Z pewnością wizualnie urozmaici współczesne przestrzenie miasta, a także sprawi, że będą jeszcze bardziej funkcjonalne i nowoczesne. Stojak rowerowy NOMI 100 może być montowany na dwa sposoby - poprzez bezpośrednie mocowanie do podłoża za pomocą śrub lub poprzez wkopanie lub zabetonowanie dzięki przedłużonym nogom.

Masz pytania? - zadzwoń: 501 15 16 15

Stanowiska 2-3
Powłoka ocynk lub malowany
Montaż przykręcany lub do zabetonowania
Zapytaj o produkt

Produkty dnia

Kosz stalowy na śmieci RIVOLIKosz
RIVOLI

Cena:
393,60


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
639,60


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
762,60


więcej


Stojak
LUX 5

Cena:
418,20


więcej


Stojak
BOLEK 5

Cena:
738,00


więcej


Kosz
STAR

Cena:
565,80


więcej


Kosze betonowe w promocjiKosz
VERONA

Cena:
356,70


więcej
Rowery w mieście to idealna alternatywa dla samochodów. Oczywiście pod warunkiem, że jadąc do pracy do szkoły znajdzie się miejsce, gdzie można je bezpiecznie zaparkować. Dlatego też wraz z rosnącym zainteresowaniem ekologicznym stylem życia, wzrasta też zapotrzebowanie na stojaki rowerowe. Są one niezębne wszędzie tam, gdzie mieszkańcy chcieliby móc zostawić rower: przy szkołach, urzędach, zakładach pracy czy nawet centrach handlowych i większych sklepach. To wszystko miejsca, do których warto jechać rowerem, zamiast samochodem. Zwłaszcza ze względu na problemy z parkowaniem.

Rowery w miastach to idealny lek na korki i zatrute powietrze. Mniej ludzi we własnych samochodach – to prawdziwie ekologiczne rozwiązanie. Na dodatek codzienna jazda na rowerze wspomaga pracę nad kondycją fizyczną, jest więc korzystna dla zdrowia. Co prawda daleko nam jeszcze do miast, takich jak Amsterdam, gdzie każdego ranka tłumy Holendrów jadą do pracy na rowerach, ale już teraz widać pozytywne efekty promocji rowerowego ducha. Dlatego stojaki rowerowe są coraz bardziej potrzebne.

Dobrym pomysłem jest ustawianie stojaków rowerowych w miejscach o dobrej komunikacji np. w pobliżu węzłów autobusowych czy tramwajowych, gdzie spotyka się w jednym miejscu sporo linii. Umożliwi to dojazd rowerem do punktu, w którym można się przesiąść na komunikację miejską. Stojki rowerowe powinny też być stawiane przy dworcach i przystankach kolejowych. Dotyczy to zwłaszcza obszarów, z których ludzie dojeżdżają do pracy do większych miejscowości.

Nowoczesne stojaki rowerowe oferują możliwość bezpiecznego pozostawienia i przypięcia pojazdu, bez obawy, że rower przewróci się, lub zostanie przez kogoś ukradziony lub uszkodzony. Zdarza się że taki pojazd pozostaje w stojaku rowerowym nawet przez kilka godzin. Musi on więc być bardzo stabilny. Dlatego często stosuje się stojaki fundamentowane, które są przytwierdzane do podłoża

Kontakt z nami

 • Telefon komórkowy: 501 15 16 15
 • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89
 • E-mail: biuro@parkaria.pl