Stojak VARIO malowany

Kategoria: Stojaki rowerowe

Charakterystyka:

  • konstrukcja stojaka - stal malowana
  • ilość stanowisk - 3 lub 4

Wymiary:

  • długość - 120 cm
  • wysokość - 43 cm
  • szerokość - 43 cm

Montaż:

  • stojak rowerowy mocowany za pomocą śrub, bezpośrednio do podłoża

Opis:

Stojak rowerowy VARIO w minimalistycznym stylu. Konstrukcja stojaka wykonana została ze stali malowanej proszkowo w kolorze czarnym. Cała kompozycja tego elementu małej architektury miejskiej skomponowana jest z płaskowników tworzących obręcz-podstawę oraz przytwierdzonych do nich, cienkich rurek, z których powstały miejsca parkingowe. Stojak rowerowy VARIO może zapewnić miejsca parkingowe 3-4 jednośladom. Istnieje możliwość wyboru wersji podczas zamówienia. Jego oszczędny design sprawia, że sprawdzi się we współczesnych zabudowach miejskich, w których przeważają raczej proste kształty i mało ozdobne elementy architektury. Wykonanie z solidnych elementów składowych zapewnia mu trwałość na warunki atmosferyczne oraz intensywne eksploatowanie. To stabilny i mocny parking dla rowerów. Z uwagi na swoje wymiary - 120 centymetrów długości - może być montowany na mniejszych powierzchniach, ale sprawdzi się także jako element większej przestrzeni, gdzie przebywa więcej rowerzystów. Poszczególne stojaki idealnie komponują się także w większej liczbie ożywiając tym samym miejsca publiczne, okolice urzędów, punkty komunikacyjne czy tereny przyszkolne. Stojak rowerowy VARIO jest przykręcany do podłoża za pomocą śrub. Dostępny także w wersji pięciostanowiskowej.


Masz pytania? - zadzwoń: 501 15 16 15

Stanowiska 3-5
Powłoka malowany
Montaż przykręcany
Zapytaj o produkt

Produkty dnia

Kosz stalowy na śmieci RIVOLIKosz
RIVOLI

Cena:
250,00
Netto

więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
350,00
Netto


więcej


Ławka
MYSTIC

Cena:
450,00
Netto


więcej


Stojak
LUX 5

Cena:
170,00
Netto


więcej


Stojak
BOLEK 5

Cena:
274,00
Netto


więcej


Kosz
STAR

Cena:
320,00
Netto


więcej


Kosze betonowe w promocjiKosz
VERONA

Cena:
250,00
Netto


więcej
Rowery w mieście to idealna alternatywa dla samochodów. Oczywiście pod warunkiem, że jadąc do pracy do szkoły znajdzie się miejsce, gdzie można je bezpiecznie zaparkować. Dlatego też wraz z rosnącym zainteresowaniem ekologicznym stylem życia, wzrasta też zapotrzebowanie na stojaki rowerowe. Są one niezębne wszędzie tam, gdzie mieszkańcy chcieliby móc zostawić rower: przy szkołach, urzędach, zakładach pracy czy nawet centrach handlowych i większych sklepach. To wszystko miejsca, do których warto jechać rowerem, zamiast samochodem. Zwłaszcza ze względu na problemy z parkowaniem.

Rowery w miastach to idealny lek na korki i zatrute powietrze. Mniej ludzi we własnych samochodach – to prawdziwie ekologiczne rozwiązanie. Na dodatek codzienna jazda na rowerze wspomaga pracę nad kondycją fizyczną, jest więc korzystna dla zdrowia. Co prawda daleko nam jeszcze do miast, takich jak Amsterdam, gdzie każdego ranka tłumy Holendrów jadą do pracy na rowerach, ale już teraz widać pozytywne efekty promocji rowerowego ducha. Dlatego stojaki rowerowe są coraz bardziej potrzebne.

Dobrym pomysłem jest ustawianie stojaków rowerowych w miejscach o dobrej komunikacji np. w pobliżu węzłów autobusowych czy tramwajowych, gdzie spotyka się w jednym miejscu sporo linii. Umożliwi to dojazd rowerem do punktu, w którym można się przesiąść na komunikację miejską. Stojki rowerowe powinny też być stawiane przy dworcach i przystankach kolejowych. Dotyczy to zwłaszcza obszarów, z których ludzie dojeżdżają do pracy do większych miejscowości.

Nowoczesne stojaki rowerowe oferują możliwość bezpiecznego pozostawienia i przypięcia pojazdu, bez obawy, że rower przewróci się, lub zostanie przez kogoś ukradziony lub uszkodzony. Zdarza się że taki pojazd pozostaje w stojaku rowerowym nawet przez kilka godzin. Musi on więc być bardzo stabilny. Dlatego często stosuje się stojaki fundamentowane, które są przytwierdzane do podłoża

Kontakt z nami

  • Telefon komórkowy: 501 15 16 15
  • Telefon stacjonarny: 22 750 19 89
  • E-mail: biuro@parkaria.pl