Skip to main content

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

Stół piknikowy to również stół ogrodowy

Możliwość zorganizowania sobie wolnego czasu w ogrodzie czy w parku nie musi ograniczać się do siedzenia na ławce lub uprawiania sportów. Dlatego architekci planujący zagospodarowanie przestrzenne parków, powinni brać też pod uwagę zestawy piknikowe. Dzięki takim stołom parki mogą się przekształcić w atrakcyjne miejsca piknikowe, idealne dla rodzin i grup przyjaciół. Biwakowanie na rozłożonych na trawie kocach ma swój urok, jednak lepiej żeby jedzenie i napoje spożywane były ogrodowym piknikowym stole, zwłaszcza jeżeli w pikniku biorą również udział dzieci. Pozwoli to zachować higienę i pozytywnie odbije się na bezpieczeństwie maluchów.

Oferujemy Państwu stół piknikowy oraz meble ogrodowe

Stoły piknikowe idealnie nadadzą się też do dużych ogrodów na prywatnych posesjach i wszędzie tam, gdzie warto organizować wspólną przestrzeń dla większej liczby osób. W sprzyjających okolicznościach pogodowych można przy takim stole pograć w gry, zorganizować nieformalne spotkanie czy też po prostu posiedzieć ze znajomymi i porozmawiać. W przypadku przydomowego ogrodu lub działki rekreacyjnej, można postarać się o parasol, chroniący przed deszczem i nadmiarem słońca osłaniającym takie zestawy piknikowe.

Ławki piknikowe oraz piknikowe stoły

Stół piknikowy doskonale sprawdzi się również w przestrzeni miejskiej, wszędzie tam, gdzie mieszkańcy mogą szukać chwili odpoczynku lub relaksu nad grą. Dotyczy to zwłaszcza miejsc odwiedzanych przez seniorów, dla których urządzenie przestrzeni w sposób odpowiadający ich potrzebom nie jest łatwe. Stół piknikowy drewniany może ułatwić korzystanie zarówno z terenów parkowych, jak i z miejsc przeznaczonych do rekreacji na osiedlach.

Stół ogrodowy piknikowy

Wszystkie stoły piknikowe wykonywane są w oparciu o solidne i wytrzymałe konstrukcje stalowe lub betonowe. Jeden i drugi materiał ma swoje zalety, widoczne w różnych sytuacjach, zależnie od okoliczności, w jakich stoły maja być eksploatowane. Spora gama wzorów do wyboru powoduje, że nietrudno wybrać właściwy stół, dobrze dopasowany do otoczenia i przeznaczenia. Różne wielkości i kształty blatów sprawiają, że stoły można dobierać również pod kątem liczby osób, która może z nich korzystać w tym samym czasie.

Opinie klientów

 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (Klient Indywidualny)

Stoły piknikowe od firmy Parkaria zmieniły nasz ogród. Solidne, estetyczne i funkcjonalne, są idealne do rodzinnych spotkań. Wytrzymałe materiały gwarantują wygodne użytkowanie.

 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (Zakład Zieleni Miejskiej)

Zakup stołu rekreacyjnego Parkaria to świetna decyzja. Piękny design i wysoka jakość wykonania. Doskonale sprawdza się w naszym parku, zapewniając miejsce do odpoczynku.

 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (Sołectwo)

Stoły Parkaria to połączenie stylu i trwałości. Idealne do miejsc publicznych i prywatnych ogrodów. Łatwe w montażu i utrzymaniu, polecam każdemu.

 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (Zarządca Parkingu)

Jestem bardzo zadowolony z wyboru stołów piknikowych od Parkaria. Są mocne, stabilne i łatwe do czyszczenia. Świetnie wyglądają i są bardzo praktyczne.

 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (Urząd Miasta)

Stoły od Parkaria to najlepszy wybór dla przestrzeni zewnętrznych. Wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i pięknie wykonane, idealne na rodzinne pikniki.