22 750 19 89

501 15 16 15

biuro@parkaria.pl

  • Home
  • Kosze betonowe

Kosze betonowe

Utrzymanie czystości w mieście jeszcze nigdy nie było takie proste! Przedstawiamy Państwu rozwiązanie godne każdego zakątka naszego kraju – niezwykle eleganckie, a przy tym wysoce użyteczne kosze betonowe. Dostępne w naszym asortymencie modele betonowe bez wątpienia przyciągają wzrok. Chociaż proste, ich bryłowaty kształt i masywna konstrukcja dodatkowo „zachęcają” do wrzucania śmieci do środka. Nasze kosze doskonale sprawdzą się w każdym miejscu, a zwłaszcza w szczególnie uczęszczanych częściach miasta. Ich uniwersalny charakter doskonale współgra z każdego rodzaju zabudową – począwszy od zabytkowych kamieniczek, poprzez nowoczesny hotel, a skończywszy na osiedlu domków jednorodzinnych. Kosze betonowe są w pełni bezpieczne dla środowiska, również dla zwierząt, dzięki czemu idealnie nadaję się do wszelkiego rodzaju parków i ogrodów. Estetycznie wykonane betonowe kruszywo pasuje do wszechobecnej zieleni.

Kosze betonowe to specyficzna grupa koszy ulicznych charakteryzująca się maksymalną odpornością. Można śmiało stwierdzić, iż rozwiązania te przetrwają niemal każdy akt wandalizmu. Spora masa sprawia, że niezwykle trudno „wyrządzić im większą krzywdę”. Stworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, są nie tylko praktyczne i wygodne, ale również modne i stylowe. Cieszące się niesłabnącą popularnością, zagwarantują czystość w najbardziej uczęszczanych zakątkach – również przy placówkach edukacyjnych. Prezentowane przez nas kosze betonowe dostępne są w różnych kolorach oraz kształtach. W Państwa ręce oddajemy szereg wysokiej jakości modeli o pojemności od 36 do 120 litrów.

Parkaria

Nasza firma powstała w 2009 roku. Zajmujemy się produkcją elementów małej architektury miejskiej.
W naszej ofercie znajdziesz wiele modelów ławek parkowych (betonowych, stalowych i żeliwnych), kosze na śmieci zewnętrzne, stojaki rowerowe, stoły piknikowe, słupki miejskie oraz donice drewniane.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt z nami